690 680 960

Tesco zmieniło się w Netto. W naszym regionie otwarte zostaną trzy pierwsze sklepy tej sieci

Trwa przebudowa dawnych marketów Tesco na dyskonty Netto. W najbliższych dniach w naszym regionie otwarte zostaną pierwsze sklepy z tym szyldem.

W całym kraju trwa transformacja sklepów Tesco na Netto. Pierwsze placówki handlowe w żółtych barwach zostały uruchomione pod koniec maja w zachodniej części kraju. Od tamtej pory sieć każdego tygodnia otwiera przebudowane sklepy. Teraz przyszedł czas na nasz region. W najbliższych dniach na terenie województwa lubelskiego klienci będą mogli dokonywać zakupów w trzech dyskontach z tym szyldem.

W czwartek 28 października otwarte zostaną sklepy przy ul. Międzyrzeckiej 49 w Łukowie oraz ul. Podzamcze 27 w Opolu Lubelskim. Pierwszy z nich zajmuje powierzchnię ponad 1950 mkw., drugi 830 mkw. Z okazji otwarcia sieć przygotowała specjalną ofertę promocyjną, która obowiązywać będzie w dniach 28-30 października. Na klientów czekać będą liczne atrakcje, a nawet wspólne zabawy i konkursy.

Sklepy stworzono w koncepcie Netto 3.0, jak wyjaśnia sieć, wyróżniają się więc aranżacją i wystrojem wnętrz czerpiącym
z nawiązującego do natury popularnego stylu skandynawskiego. Tworząc szerokie alejki i neutralne oświetlenie starano się stworzyć miejsce do zakupów w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Za tydzień, również w czwartek, tym razem 4 listopada, nastąpi otwarcie sklepu Netto przy ul. Tadeusza Bora-Komorowskiego 18 w Biłgoraju. Sieć zapowiada, że niebawem na Lubelszczyźnie pojawią się kolejne dyskonty powstałe w wyniku przebudowy dawnych sklepów Tesco.

(fot. Netto/nadesłane)

17 komentarzy

 1. Z jednego dziada na drugiego…tesco na swoich magazynach przynajmniej miało magazynierów,którzy rozładowywali przywieziony towar ,a w netto się domagali żeby kierowca palety ściągał sam .Ciekawe czy tak jest dalej heh Nie mówię o dystrybucji tylko o CD

 2. Produkty będą oznaczane cenami netto? A przy kasie zostanie doliczony VAT?
  Może wtedy Polacy zobaczą ile płacą podatków.

  • Gdyby nie tego typu sklepy to Polacy by przepłacali przynajmniej trzykrotnie. Widać to u Polskich dziadów prywaciarzy. A gdyby nie mieli wcale konkurencji to dopiero by pokazali. Narazie tylko dra mordy i donoszą do UOKiK na Biedronke ,Netto , Lidl. Amen

   • Przerażające jest to jak bardzo nie zrozumiałeś mojego wpisu

   • Przykładowo „sieć Auchan osiągnęła w latach 2015-2019 przychody przekraczające 51 mld zł, a odprowadziła z nich zaledwie 0,004 proc podatku.” TAKA JEST PRAWDA! Zmieniają szyldy, bo nowy ynwestorrr zagramaniczny ma ulgi a krajowy inwestor od pierwszego dnia jest pestkowany po całości, to jest głupota, złodziejstwo i korupcja w jednym.

 3. Bardzo dobrze. Ale dlaczego te sklepy są tylko w dużych miastach? Szkoda ze niema na tzw. prowincji.

 4. Spokojnie to pop prostu przekładanie z jednej reki do drugiej. Trzeba zacząc płacic podatki to sie szyld zmienia- Szyld bo na samym końcu własciciel ten sam..

 5. Niech te tzw he he Polskie sklepy zrobią tak jak np.Biedronka. Zamówią bezpośrednio u producenta kilka milionów kg mięsa czy owoców to wtedy też będą mieli niskie Ceny i zarobia. Niech te tzw Polskie sklepy zrobią no jak Biedronka ze przy zakupie 2duzych czekolad Milka 3gratis. Albo niech dadzą 10piw gratis przy zakupie 10. Wtedy też zarobią. Niech Polskie Dziady uczą się biznesu niech konkurują cenami a nie tylko psiocza i chrzanią i podatkach jak to właśnie oni okradają te Państwo od dawna.

  • Szkoda tylko że nie wspomniałeś jak na jakości tracą produkty robione dla tych biedronek, lidlów itp….

   • chyba nie za często kupujesz w tych sklepach skoro wypisujesz takie głupoty. Co brakuje np makaronom z biedry? Bardzo dobre i w dobrej cenie. Co brakuje szynce w promocji po 9.90 za kg? Taka sama jak ta w polskich sklepach po 18 zł. I można by tak długo. Czy co brakuje wędliną pod marką własną w lidlu? W skaldzie nawet 90% mięsa, a parówki mają 94% mięsa. ńa tle konkurencji to bardzo dobry wynik. jakieś uwagi jeszcze?

  • Jak byś nie płacił podatków jak te markety to mógłbyś dawać i ze dwie Milki gratis.

  • Niczego nie dostajesz za darmo (to nie instytucje charytatywne), tylko o tym nie wiesz, że za to płacisz w inny sposób. Poza tym dyskonty z racji tego, że mają bardzo dużą ilość swoich sklepów, mogą kupować towary w bardzo dużych ilościach i dzieki temu uzyskiwać niższą cenę zakupu. Mały sklepik nie ma takich możliwości, nie kupi np. tysiąca palet jogurtu.

 6. O fajnie, będę tam jeździł na zakupy.
  Gdy byłem w Niemczech to codziennie w Netto robiliśmy zakupki.

  Tak więc zaimponowaliscie mi moje byczki 😎😍😘

 7. a co z tesco w Chełmie? będzie tam netto czy nie? ktoś wie co ma tam być teraz?

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas