Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Tarnawa Mała: Zderzenie dwóch aut, utrudnienia w ruchu

Po zderzeniu pojazdów występują utrudnienia w ruchu na drodze Lublin – Biłgoraj. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 17 na skrzyżowaniu w Tarnawie Małej w powiecie biłgorajskim, w gminie Turobin. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Lublina citroenie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Samochody przepuszczane są wahadłowo.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników, Daniel, Sławek – DZIĘKUJEMY!

 


Wyświetl większą mapę

 

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-12-30 19:17:21

3 komentarze

  1. Przepraszam wcisnalem 1 gwiazdkę przez przypadek chciałem dać 5. Pozdrawiam

  2. Chichotnik niejaki

    Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia – cała nadzieja, że po kilku miesiącach nie będą poszukiwać świadków 🙂

    • Tu sprawa jest dość prosta na całe szczęście. Ale na wypadek kolizji na skrzyżowaniu o ruchu kierowanym sygnalizacją chyba lepiej wyposażyć się w rejestrator/aplikację do telefonu. Nie dalej jak w połowie grudnia ktoś tutaj, z pośrednictwem profilu lublin112 na twarzoksiążce, szukał świadków zdarzenia, bo sprawczyni zaparła się, że wjechała na zielonym (kolizja miała miejsce na Czechowie, na „rondzie” Wincentego Pola z tego co pamiętam).

Z kraju

Polityka i społeczeństwo