Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak wczoraj doszło do wypadku na al. Unii Lubelskiej. Mamy nagranie (wideo)

Mamy nagranie, na którym widać moment wypadku na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na skrzyżowaniu z ul. Zamojską.

Jak już wczoraj informowaliśmy, w poniedziałek przed południem na skrzyżowaniu al. Unii Lubelskiej z ul. Zamojską w Lublinie zderzyły się cztery samochody osobowe – seat, skoda, ford i volkswagen.

Od początku wiadomo było, że do zdarzenia doprowadził kierujący fordem mężczyzna. Jadąc od strony al. Tysiąclecia wjechał w oczekujące na zielone światła auta, następnie rozpędzony ford na skrzyżowaniu zderzył się jeszcze z volkswagenem, którego kierująca wjeżdżała w ul. Zamojską.

W wypadku poszkodowanych zostało siedem osób, w tym czwórka dzieci. Przetransportowano je do szpitali. Trafił tam również sprawca zdarzenia. Funkcjonariusze drogówki udali się do placówki i tam poddali mężczyznę badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało, że był on po użyciu alkoholu. Mężczyzna miał 0,24 promila alkoholu w organizmie.

Na nagraniu widać, jak dokładnie doszło do tego groźnego wypadku.

 

(fot. lublin112.pl)

48 komentarzy

 1. Typowy zapier**lacz ze wsi.
  Pewnie pierwszy raz na oczy swiatła drogowe widział.

 2. Tak będzie aż do chwili gdy pozwy cywilne i sądowe wyroki nie obciążą tych mamutów na ponoszenie kosztów z tego wynikłych – łącznie z konkretnymi rentami dla poszkodowanych aż do usranej ich śmierci/sprawców/ .!!!
  Jak widać żadne przepisy i prawo nie mają dla „nowoczesnych” pierwszeństwa przed promilami i prochami .

  • Po to jest ubezpieczenie OC żeby pokryć koszty, o których piszesz i po to, żeby poszkodowany otrzymał odszkodowanie. Ubezpieczyciel może się zwrócić z regresem jeśli kierowca jest pijany, naćpany, bez uprawnień itp. Ale ubezpieczenie OC jest właśnie od Odpowiedzialności Cywilnej żebyś przy zwykłym błędzie, zagapieniu nie miał długu do końca życia bo wjechałeś w furę za pół miliona.

 3. Ogólnie na tych światłach jest to standard że ktoś przejeżdża na czerwonym i często są tam wypadki, tutaj kierowca powiem szczerze że mnie zaskoczył, wcisnął się wprost na skrzyżowanie mimo iż inne pojazdy stały… nieźle nieźle, szkoda że takich ameb umysłowych jest dużo. Druga sprawa jest taka, że chyba czas zrobić remont tego skrzyżowania, może by tak przesunąć światła wcześniej, przed przejście dla pieszych. Nawet dla ludzi takich jak ten kierowca powinny powstać dwie sygnalizacje… Ba można by nawet wyremontować w końcu ten trzeci pas, do zamojskiej i też zrobić w końcu prawoskręt dłuższy niż jest:)

 4. Cpunka z ćpunem jechali i wystarczy

 5. Macie namiary na tego gościa ?

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112