Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tak doszło do groźnej kolizji w Lublinie. Zobacz nagranie (wideo)

W piątek w Lublinie doszło do groźnie wyglądającej kolizji na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ulicą Sowińskiego i ul. Poniatowskiego. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z toyotą. Moment kolizji zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 1.30 na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ulicą Sowińskiego i ul. Poniatowskiego w Lublinie. Jak przekazują policjanci, kolizja została zarejestrowana przez kamerę Wydziału Zarządzenia Ruchem Drogowym i Mobilnością.

– Na nagraniu widać jak kierujący samochodem marki Toyota jedzie Al. Racławickimi. W pewnym momencie z ulicy Poniatowskiego powoli wyjeżdża kierujący oplem. Mężczyzna zlekceważył nadawane przez sygnalizator ostrzegawcza światło pulsacyjne oraz znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku tego doszło do kolizji obu samochodów. Na szczęście nikt w wyniku tego groźnie wyglądającego zdarzenia nie ucierpiał – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 22-letni kierowca opla, sprawca kolizji, został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych. Na jego konto trafiło również 10 punktów karnych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu, które policja opublikowała „ku przestrodze”.

43 komentarze

  1. I jak woziłem świnie na skup ,to zawsze bezpiecznie i ostroznie, patrzyłem by się im nic nie stało

  2. Heheh, jesli czerwona toyota to bolt to wszystkiego najlepszego i M. Ś. oddaj mi pieniądze!

  3. Zabrać prawo jazdy gnojowi bo kogoś zabije. BO NAWET NIE ZWOLNIŁ PRZED SKRZYŻOWANIEM.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo