Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Szwedzki market zmienił w Lublinie siedzibę. Zajął lokal po dawnym sklepie budowlanym

Od jutra, po małej przerwie, klienci znów będą mogli robić zakupy w markecie Jula w Parku Handlowym Tatary. Sklep mieści się teraz w nowej lokalizacji.

Lubelski multimarket Jula przeprowadził się w nowe miejsce. Dalej pozostaje w Parku Handlowym Tatary, jednak obecnie mieści się po drugiej stronie parkingu, w lokalu zwolnionym przez Praktikera. Dzięki temu, układ sklepu będzie teraz bardziej przyjazny dla klienta, ekspozycje bardziej przejrzyste co przełoży się na komfort zakupów.

Wielkie otwarcie sklepu zaplanowano na piątek na godzinę 12.00. Z tej okazji wszyscy klienci przez cały nadchodzący weekend mogą liczyć na liczne niespodzianki. Wśród nich odbędą się koncerty na żywo, konkursy z nagrodami, degustacje, pokazy produktów oraz atrakcje dla najmłodszych. Przygotowano również wiele promocji, a dla pierwszych gości upominki.

Będzie można skosztować tradycyjnego skandynawskiego tortu kanapkowego Smörgåstårta, napic się kawy oraz spróbować szwedzkich słodyczy. Najmłodszych bawić będą szczudlarze. Zaplanowano dla nich również okazy wielkich baniek mydlanych, modelowania balonów i malowanie twarzy. Pierwszych 100 klientów, którzy dokonają zakupów w Jula w piątek, sobotę i niedzielę, otrzyma prezent.

Na wszystkich gości natomiast czekają specjalne promocje: wybrane produkty w atrakcyjnych cenach oraz – przy zakupach powyżej 50 zł – płyn do spryskiwaczy za symboliczną złotówkę. Przygotowano także specjalną ofertę dla członków programów JulaClub i JulaPro. Uzyskają oni podwójne punkty za zakupy, a jeśli ich rachunek wyniesie min. 150 zł, otrzymają również kupony
o wartości 30 zł.

60

(fot. lublin112)
2018-03-22 20:12:42

Autor: redakcja

17 komentarzy

 1. Artykuł sponsorowany? Bo nie mogę się dopatrzeć takiej informacji.

 2. 3, 2, 1 Janusze Biznesu i okoliczna patola marsz na darmowe żarcie

 3. Juz lece w kolejke ….

 4. Mam nadzieję że będą transmitowali otwarcie w tv i w internecie 🙂

 5. to w niedzielę będzie otwarte? Bezbożnicy.

 6. a co w tej Juli takiego jest? mydło i powidło…napiszcie proszę, co wg Was warto tam kupić?

  • persistent fire

   Niekoniecznie od razu tam, ale warto zaopatrzyć się w koszulkę termoaktywną. Kupiłem za 20 zł i naprawdę działa, tzn. nie robi się mokra podczas wysiłku, nie ma więc opcji, że Cię przy zdradliwej wiosennej pogodzie owieje po nerach.

 7. a pokropienie kropidłem gdzie

 8. persistent fire

  Będą inne szwedzkie smaczki. Kierownictwo z Centrali na pewno z ubolewaniem stwierdza, że 100% polskiej załogi to biali. Niech sobie który poczerni ryło, jak ten jajcuś z Wybiórczej, i zgłosi się tam do roboty. Stanowisko „Kierownik sklepu” to tak na dzień dobry…