690 680 960

Szukasz pracy? Outlet Center otwiera nowe sklepy

W Outlet Center w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej otwarto kolejne sklepy outletowe popularnych marek. Outlet do swoich sklepów poszukuje sprzedawców i dekoratorów.

W ciągu ostatnich miesięcy w lubelskim outlecie otwarto kolejne sklepy. Do grona najemców centrum dołączyły marki takie jak: Puma, Trespass, Volcano, Albione, Kubenz, Tiffi. Inwestor zapowiada prężny rozwój oraz poszerzenie oferty handlowej a także gastronomicznej. Wkrótce w Outlet Center będą miały premierę marki, które dotychczas były nieobecne w formule outletowej w Lublinie.

– Outlet Center to docelowo około 80 sklepów, które zostaną otwarte w kolejnych fazach realizacji inwestycji. Planujemy otwarcia sklepów zarówno z odzieżą damską jak i męską, pojawią się także nowości na rynku lubelskim.– mówi Przemysław Szkołut, Dyrektor Outlet Center. – Oprócz nowych otwarć już wkrótce na terenie centrum planujemy organizację wydarzenia o charakterze ogólnopolskim. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Na chwilę obecną najemcy poszukują osób do pracy w charakterze sprzedawców, kierowników a także dekoratorów.

– Chcemy pomóc w procesie rekrutacyjnym zarówno naszym najemcom, jak też osobom szukającym pracy. W tym celu będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej ogłoszenia o ofertach pracy. Zachęcamy też do wizyty w Outlet Center by osobiście złożyć CV w wybranych sklepach – wyjaśnia Przemysław Szkołut.

Outlet Center to pierwsze centrum outletowe na Lubelszczyźnie. Oferuje produkty znanych marek w cenach niższych niż w sklepach regularnych.

2015-09-22 17:02:58
(fot. OC)

22 komentarze

  1. Fajna jest w Outlecie teraz ta wystawa Lego 🙂 A w sobotę będą Targi Żywności, Eko Bazar czy jakoś tak. Będziemy tam z rodziną drugi tydzień pod rząd 🙂

  2. do Outletu lubie zaglądać, zawsze są promocje i można upolować ekstra rzeczy, a co rusz otwiera się jakiś nowy sklep, wcześniej nie było wcale takich marek u nas

  3. ja najbardziej lubię akcje takie jak black friday, jeden dzień i odświeżenie szafy na najbliższe 3 miesiące, jak się razem kupuje rzeczy to lepiej do siebie pasują i można załapać się na promocje z rosnącymi rabatami na drugą czy trzecią rzecz, wychodzi najtaniej

  4. no sprytne 🙂 teraz jest okazja na takie większe zakupy bo Outlet Center obchodzi pierwsze urodziny i prawie wszystkie sklepy mają o połowę tańsze rzeczy, można kupić prezenty w fajnych cenach

  5. dobre jest robienie na raz zakupów i przeceny w jeden dzień na wszystko, a nie takie wyszukiwanie pojedynczych obniżek i czatowanie, bo przecież nie idzie się po jedną rzecz,a kiedy wypadają urodziny?

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas