Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł środkiem jezdni, po chwili kopnął w przejeżdżające auto i urwał klapkę wlewu paliwa

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który szedł środkiem jezdni i kopnął w przejeżdżając auto oraz urwał klapkę wlewu paliwa. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na jednej z hrubieszowskich ulic. Policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu marki Volkswagen, przez pieszego, który szedł środkiem jezdni.

– Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca autem zauważyła jak środkiem jezdni idzie mężczyzna. Pieszy powodował utrudnienia w ruchu pojazdów. W pewnym momencie 20-letni pasażer golfa zwrócił mężczyźnie uwagę i poprosił go aby zszedł na pobocze. Wtedy zdenerwowany mężczyzna ruszył w kierunku pojazdu i zaczął go kopać, wyrywając także klapkę wlewu paliwa – relacjonuje zdarzenie asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Mężczyzna oddalił się z miejsca, ale po chwili został zatrzymany. Okazał się nim 42-latek z Hrubieszowa. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za uszkodzenie mienia. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

2017-12-19 17:00:08
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Fan Frania i Arona.?

  • Dokładnie – w dalszym ciągu zachęcam pieszych do chodzenia po jezdni (oczywiście bez odblasków), rowerzystów do poruszania się autostradami (najlepiej pod prąd) a kierowców do jeżdżenia po chodnikach.

   Zdaniem pogromców kierująca powinna wykonać wyrok śmierci na pijaku, za to, że zatacza się po jezdni.

  • Przytocz choćby jeden cytat, gdzie zezwalam/pochwalam takie zachowania. Bez względu na to czy to pieszy, rowerzysta, kierujący – zawsze to krytykuję.
   A to, że uważam, że pieszy pijak na drodze jest 100 razy lepszy niż pijak w samochodzie to wynika z tego (pomijając, że to drugie to przestępstwo), że ten pierwszy zrobi krzywdę tylko sobie.

   • Tak Franiu, tylko sobie… I nie zapłaci za zniszczony samochód. stracone nerwy w sądzie i zrytą psychike do końca życia. Masz gadane chłopie jak zwykle.

 2. Wyobrażam sobie jakimi słowami 20-letni pasażer zwrócił pieszemu uwagę. Uprzedzający pytanie: Nie, środek jezdni nie służy do poruszania się pieszych.

 3. jak nam przekazano

  panie kaczynski czy panu czy Polsce 7

 4. Szanowni Państwo chcialbym złozyc najserdzeczniejsze kondolencje rodzinie.. policjantowi ktory swoja postawa na sluzbie zostal zastzrelony przez bandyte ktory probowal okrasc bankomat . Dobrze ze jest policja jak by nie wy Państwo Policjanci nie wszyli bysmy na ulice . Zawsze sa po naszej stronie slabych ludzi stoja za nami A my na nich mowimy czasami co niektorzy zle slowa . Zawsze wykonuja swoja prace rzetelnie tak jak strazacy . Ludzie opamietajcie sie . Co wy piszecie.