Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł niewłaściwą stroną drogi, trafił do aresztu

Włodawscy policjanci zatrzymali mężczyznę idącego niewłaściwą stroną drogi. W trakcie legitymowania okazało się, że był on poszukiwany.

W poniedziałek policjanci Ruchu Drogowego z Włodawy prowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo „Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego”. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia popełniane przez pieszych czy rowerzystów, a także wobec nich przez innych uczestników ruchu.

W godzinach popołudniowych funkcjonariusze przejeżdżając przez Urszulin, zauważyli pieszego idącego niewłaściwą stroną drogi. Podczas legitymowania okazało się, że 49-latek jest poszukiwany zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie.

Mężczyzna miał do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie. 49-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, skąd trafi do Zakładu Karnego.

2018-01-16 11:24:36
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. a woecie może co sie dzieje r bełżycach tetaz

  2. To jest własnie nasz „wymiar sprawiedliwosci ” …skazany przestępca chodzi sobie na wolnosci ,a oni wysyłają mu zaproszenie żeby sie łaskawie zglosił do odbycia kary….a on jak bedzie miał ochotę to się zglosi…nie wiem śmiać się czy płakać

    • Jasiek na tę wieść oderwany od Kaśki

      Każdy z wyrokiem powinien od razu z sądu lądować w pierdlu, ale nasze kryminały są przepełnione i trzeba czekać, aż zluzuje się miejsce z powodu zakończenia odbywania kary, zgonu, albo innego samobójstwa na ten przykład.

  3. Ok każdy nie chroniony powinien za wykroczenie iść na dołek , może to by ich nauczyło myślenia.

  4. Ile razy groźni, poszukiwani przestępcy wpadają z błahych powodów – przekroczenie prędkości, rozmowa przez komórkę w czasie jazdy, uliczne awantury, kradzież batonika – czy tak jak tutaj, spacer niewłaściwą stroną drogi. To się ma, widać, we krwi…

  5. Naczytał się mędrców z forum to myślał że mu wolno.

Z kraju

Sport