Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura domowa z narkotykami w tle

Janowscy policjanci zatrzymali wczoraj 16-latka, który posiadał narkotyki. Nastolatek stanie wkrótce przed sądem.

W poniedziałek rano policjanci z Janowa Lubelskiego interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Janów Lubelski. Ze zgłoszenia kobiety wynikało, że awanturował się tam jej 16-letni syn.

Przybyli na miejsce policjanci zażegnali rodzinną awanturę, ale ich uwagę przykuła informacja, że sprawca awantury może zażywać narkotyki.

Mundurowi przeszukali rzeczy osobiste 16-latka i znaleźli w nich blisko 90 gramów marihuany oraz biały proszek.

Nastolatek został zatrzymany i umieszczony w policyjnej izbie dziecka. Za posiadanie środków odurzających oraz znęcanie nad rodziną odpowie przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich.

2018-01-16 10:20:16
(fot. Policja Janów Lubelski)

12 komentarzy

 1. Się młodzieniec doigrał …ale i tak nic mu nie zrobią

  • A no doigrał się i to na całe życie.
   Nawet dziewczyny wiedząc o tym jaki miły bywa w domu, bedą się zastanawiać, czy warto czekać, aż się po ślubie zmieni – pewnie na gorsze.

   • No nie wiem. Niektóre wierzą, że łobuz kocha najlepiej

    • Ja słyszałem wersję: łobuz zawsze sobie w życiu poradzi 🙂

    • Ale kuźwa szkoda? . A ty jesteś cnotka? Co robiłeś jak byłeś młody? He. Coto za życie gościu miałeś w młodości . Nic nie warte.

     • młodość w pierdlu fakt. Fascynujące

     • elo Anty p wariacie zycie ostre jak maczeta wogole to osiedle i ziomeczki i lawka i trawka a tak wogole to pozdro dla mord z osiedla i wolnosc ludziom i zlodziejom a policja hwdp

   • Już takich dziewczyn, o których piszesz niestety nie ma:) Możesz sobie jedynie pooglądać takie na starych zdjęciach, dzisiaj taka to egzotyka, jak na wycieczce do Tajlandii:D

  • Jasiek na tę wieść oderwany od Kaśki

   @aśka – on swoim zachowaniem wobec matki (i rodziny), sam sobie zrobił koło 4 liter, ale chyba musi dojrzeć, żeby to mógł pojąć.
   Załatwił się w szkole, w późniejszej pracy też się to będzie wlokło, a i niejedna dziewczyna wiedząc o tym dobrze się zastanowi nad uczuciami do oszołoma.

 2. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

  Zachowanie się jego matki było ze wszech miar dobre, dostanie gnojek po uszach, a jednocześnie jako karany ma ustawione życie – łopata, zmywak, albo segregacja śmieci.
  A i ja muszę mieć swego następcę.

 3. Stu dwunasty niedorzecznik

  Prawo zabrania spuszczenia wier…ol takiej fabryczce nawozu, więc decyzja matki , by wezwać policję była całkowicie uzasadniona.
  Gratuluje postawy, bo większość matek cierpiałaby samotnie zachowanie synusiów, piorących je po matczynych pyszczkach.

 4. Do noun_ widać że jesteś wiesiek. Co?! Udzielasz się w konfidencji?? Tak cię razi to. Gdzie się wychowles na której wiosce Podlubelskiej he he góra na swetrowo dół na dresowo.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo