Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 82-latki

Dzisiaj rano informowaliśmy o poszukiwaniach zaginionej mieszkanki powiatu włodawskiego. Na szczęście przed południem seniorka została odnaleziona, trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Od wczoraj, od godzin wieczornych trwały poszukiwania 82-letniej kobiety, która zaginęła w rejonie pól w Wincencinie w powiecie włodawskim i oddaliła się w nieznanym kierunku.

Seniorka chwilę wcześniej przyjechała z rodziną do Wincencina i pod nieobecność członków rodzinny oddaliła się w nieznanym kierunku. Poszukiwania w rejonie, gdzie była ostatnio widziana nie przyniosły rezultatu, wobec czego o zaginięciu powiadomiono policjantów, którzy od wczoraj przeczesywali okolicę poszukując zaginionej 82-latki.

Do działań oprócz włodawskich policjantów włączyli się funkcjonariusze Straży Granicznej, Ochotnicza Straż Pożarna, pies tropiący z przewodnikiem z KMP w Chełmie. Dziś około godziny 10.00 kobieta została wypatrzona przez policjantów z Urszulina, odnaleziona i doprowadzona w bezpieczne miejsce przez strażaków ochotników, a następnie oddana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

(fot. Policja Włodawa)

4 komentarze

  1. Oj, to babcia pohulała. Dobrze się skończyło :))

  2. To było na melażu, to było na melażu…

  3. Witam. Kobieta nie została odnaleziona przez policje tylko przez strażaków z OSP Wytyczno którzy znali doskonale obszar na którym były poszukiwania.

    • Jakie to ma znaczenie przez kogo została znaleziona ,najważniejsze że jest cała i zdrowa.
      Brawo Panowie którzy odnaleźli kobietę niech dobro do Was wraca.Swoja drogą OSP zawsze wykonuje kawał dobrej roboty!!!

Dodaj komentarz