Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Sylwestrowa libacja alkoholowa zakończona ugodzeniem nożem. Jedna osoba zatrzymana

Puławscy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Końskowola, który odpowie za ugodzenie nożem syna swojej konkubiny. Do zdarzenia doszło w sylwestrowy wieczór. 67-latek stanie wkrótce przed sądem i odpowie za swój czyn.

W sylwestrowy wieczór policjanci z Puław otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu mężczyzny nożem w jednej z miejscowości na terenie gminy Końskowola. Poszkodowany 38-latek z ranami kłutymi brzucha został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Lublinie. Niebawem mundurowi zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie uszkodzenia ciała 38-latka.

Policjanci ustalili, że do ugodzenia nożem doszło podczas libacji alkoholowej. W trakcie biesiady pomiędzy 67-letnim partnerem właścicielki domu a jej 38-letnim synem doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie starszy z mężczyzn wziął nóż kuchenny i zadał cios w brzuch 38-latkowi. Widząc co się stało, kobieta zadzwoniła na numer alarmowy. Jej syn bardzo szybko trafił do szpitala, a konkubent został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że 67-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Nietrzeźwi byli również pozostali uczestnicy spotkania. Po badaniu poszkodowanego w szpitalu okazało się, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. Policja Puławy)

3 komentarze

  1. wudac wiezienne wdzianki juz mial caly czas przyszykowany

  2. niezła patologia

  3. Uwolnić Pana ***. Ze ten patol, jego pasierb chodzi po wolności to już jest dziwna sprawa. Kartoteka na niego jest wielkości papieru a4 a ciągle nic mu nie mogą zrobić. Interwencję psów co drugi dzień a każdy umywa ręce. Ostatnio jak synek mamę pobił, to ta powiedziała panom mundurowym że się przewróciła.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo