Sygnały od Czytelników: „Zepchnięty śnieg blokuje przejazd na skrzyżowaniu” (zdjęcia)

Od wczoraj otrzymujemy od naszych Czytelników sygnały o nieodśnieżonych ulicach, chodnikach czy schodach. Jedno z takich miejsc znajduje się na…środku skrzyżowania.

Mimo, że od kilkudziesięciu godzin nie pada już śnieg są takie miejsca, gdzie on zalega. Od wczoraj Czytelnicy alarmują nas o dużej pryzmie śniegu na…środku skrzyżowania.

Sytuacja taka ma miejsce na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Głęboką i ul. Nałęczowską. Został tam zepchnięty śnieg, który zablokował jeden pas ruchu w kierunku ul. Głębokiej od strony ul. Nałęczowskiej.

– Na skrzyżowaniu ul. Nałęczowskiej, al. Kraśnickiej i ul. Głębokiej drogowcy tak zebrali śnieg, że zablokowany jest cały pas w stronę ul. Głębokiej. Wyjeżdżając z ul. Nałęczowskiej i jadąc w ul. Głęboką można jechać tylko lewym pasem na wprost, gdyż prawy na środku skrzyżowania jest cały zablokowany. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja i ciekawe kiedy dojdzie tam do wypadku – napisała do nas Czytelniczka.

(fot. nadesłane Agata i Agnieszka)

Zobacz również

50 komentarzy

 1. A zobaczcie w jakim stanie są jeszcze dziś miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania…

 2. Oj tam, oj tam… Ulice (przynajmniej główne) są nieco odśnieżone, ale gorzej z chodnikami. Mało gdzie jest nieco odśnieżone.
  A już przy przejściu dla pieszych to tragedia – pieszy musi przebić się przez zwały śniegu zgarniętego przez pługi z ulicy.
  To jak? Łatwiej pieszym czy kierowcom?

 3. gdzie ci wszyscy żalący się, że muszą odśnieżyć chodnik przed domem, mimo, że jest za płotem?
  niektóre spółdzielnie mieszkaniowe odśnieżają na osiedlach, przy prywatnych domach lód i śnieg po kostki.
  jak już tak warczycie, że coś musicie robić, to przynamniej to róbcie.

 4. Wszystkie chodniki w mieście maja być odśnieżone, przy prywatnych posesjach również, a jak nie to mandat . Jak się komuś nie podoba takie rozwiązanie , to W…ć nieroby

  • Przeczytaj przepisy na temat odśnieżania przy prywatnych posesjach, złóż litery, użyj internetu do czegoś pożytecznego blokowiskowy mongole!

 5. A dlaczego nieroby ze straży miejskiej nie zostały zagonione do odśnieżania w tzw. trybie kryzysowym? O ile mi wiadomo w sytuacjach nadzwyczajnych są do tego zobligowani. W latach 90. często widziałem ich na łopatach zimą i jakoś na zdrowie im to wychodziło, bo tylu tłuściochów się w tej formacji nie widywało.

 6. Tłuściochy, to monitorują zimę w Internecie, nie wychodzą w ogóle na powietrze. Pogonić do odśnieżania, zdalnie ” pracujących, za nic nierobienie dostają wynagrodzenie.

 7. Do ANNA.M i PJ takich głąbów dawno nie słuchałem, przeczytajcie sobie tłuki kiedy chodnik znajdujący się przed prywatną posesja ma być odśnieżany przez mieszkańca. Czytanie nie boli, blokowiskowe jełopy. Po kiego się tutaj udzielać jak się nie ma pojęcia, dokładnie Anna. M, W…j!

  • wiem dokładnie kiedy wsiowy przygłupie. ojciec hektary sprzedał i kupił ci 2 ciasne pokoje w post-PRLu, to warczysz dookoła. ty, oświecony…

   • Chętnie bym się z tobą tłuku umówił i wytłumaczył ręcznie, widać po elokwencji wypowiedzi skąd pochodzisz matole. Dam rękę uciąć, że nadal sobie przepisów nie przeczytałeś a i ze rozumieniem tekstu są wielkie problemy bo nadal do blokowiska pijesz, hektarów itd… W przeciwieństwie do ciebie belzebubie z blokiem nie mam i nie miałem nic wspólnego.

  • Ketchup weź się ty głąbie za robotę najlepiej. Blokowiskowym jełopem może sam jesteś. Ale to kwestia interpretacji.

   • AnnaM. nadal ciemna dzido „Wszystkie chodniki w mieście maja być odśnieżone, przy prywatnych posesjach również” nie odrobiłaś pracy domowej, czytanie nie boli głąbie. Zjedz pączusia, umyj rączki i wpisz ciekawe pytanie w googlach, same pudelki itd nie załatwią sprawy. Intelektualnym blokowiskowym nierobom mówimy stanowcze NIE 😀 W…j AniuM,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku