Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sygnał od Czytelnika. Na zlecenie Lidla odholowano pojazdy z parkingu

Mieszkańcy ul. Dziewanny w Lublinie, którzy posiadają auta, nie kryli zaskoczenia widząc puste miejsca po swoich samochodach. Sieć sklepów Lidl postanowiła usunąć pojazdy stojące na bocznym parkingu przy dyskoncie.

Dzisiaj rano mieszkaniec ul. Dziewanny w Lublinie zaalarmował nas, że zostały odholowane pojazdy z parkingu znajdującego się przy sklepie Lidl.

– Samochód nikomu w nocy nie przeszkadza, a o 8:30 odholowują, bo w nocy stały. Pół parkingu odholowali. Umowa z Lidlem była taka, że dostaną teren jeśli będziemy mieć parking. Z rana wszystkie samochody zostały odholowane – napisał nasz Czytelnik.

Pojechaliśmy na miejsce sprawdzić, co dokładnie dzieje się na parkingu. Firma, która ma umowę z siecią Lidl, na miejscu zabierała kolejny pojazd, jednak po pojawieniu się właściciela auto zostało zdjęte z rolek i oddane kierowcy. Jak nam przekazano, przyszła dyspozycja z Lidla dotycząca zabrania pojazdów, łamiących regulamin parkingu, czyli notorycznie stojących przy dyskoncie.

Przedstawiciele firmy zajmującej się holowaniem powiedzieli, że sprawdzili przez jaki czas zabrane pojazdy stały na parkingu i te łamiące regulamin, zostały zabrane na strzeżony parking.

Jak informuje Czytelnik musi zapłacić 430,50 zł za to, że auto zostało już przygotowane do odholowania. Za to tylko, że wzięli je na lawetę. Za pojazdy zabrane na parking strzeżony właściciele muszą liczyć się z większą opłatą.

W tej sprawie wysłaliśmy zapytanie do sieci Lidl, aby odniosła się do tego zdarzenia.

(fot. nadesłane)

93 komentarze

 1. Bardzo dobrze!!!! Brawo! Brawo!

 2. Aniołek Śmierci

  Na zdjęciu po prawej stronie. Mamy bardzo widoczny znak. Więc o co chodzi..

 3. Aniołek Śmierci

  Na zdjęciu przy wjedzie na parking sklepu po prawej stronie mamy bardzo widoczny znak. Więc o co chodzi..

 4. Aniołek Śmierci

  Lidl sobie w kolano nie strzela jak ktoś wspomnial w komentarzach.. Będą kupowali dalej bo im się nie zechce pójść 100 metrów dalej do sklepu.. Jakby im pozwolić to by tymi samochodami pod kasą parkowali i zakupy robili jeżdżąc po sklepie. Teraz taka mentalność mi wolno,co to nie ja,a kto mi zabroni,mnie zakazy nie dotyczą, chamstwo chamstwo..

 5. dalej latajcie do lidla po zakupy ciemno maso