690 680 960

Podejrzany susz w słoiku. Policjanci zatrzymali 30-latka

Policjanci z Biłgoraja zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał słoik z roślinnym suszem. Prawdopodobnie są to dopalacze, susz został zabezpieczony do badań.

Kryminalni z Biłgoraja posiadali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się nielegalne substancje.

W czwartek podczas przeszukania zajmowanych przez 30-latka pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili znaczną ilość suszu roślinnego. Mężczyzna przechowywał go w słoiku. W mieszkaniu posiadał też dwie kruszarki, które zostały zabezpieczone.

Policjanci poddali badaniu susz testerem. Jak się okazało, jest to inny niż marihuana środek odurzający, którego posiadanie jest zabronione. Prawdopodobnie są to dopalacze. Susz został zabezpieczony do dalszych badań.

Wkrótce mieszkaniec Biłgoraja będzie odpowiadał za posiadanie zakazanych substancji.

(fot. Policja Biłgoraj)

5 komentarzy

  1. A morze to szałwia na bul zęba…

  2. Może być szałwia, chociaż z wyglądu bardziej przypomina tymianek.

  3. A dlaczego nikt nie pisze o lekach ( narkotykach) bez recepty np. Sudafed w składzie ma pseudoefeddyne która działa jak amfetamina i jest bez recepty i można go legalnie kupić i rozprowadzać! Zamykać aptekarzy, dilerów za sprzedaż narkotyków i firmy farmaceutyczne za produkcję.

    • Szkoda pisac, bo zaraz kryptoreklame zrobisz tutaj 🙂 jest sporo lekow bez recepty, ktore, w zaleznosci od ilosci, dzialaja jak narkotyki

  4. przecież widać że to jest zioło a nie żaden narkotyk , nie jest to dopalacz bo w takiej formie dopalacz nie występuje. To jest zioło , chyba pokrzywa

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!