Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Świdnik: Weszła na przejście na czerwonym, potrącił ją ford. Miała ponad pół promila

Wczoraj w Świdniku doszło po potrącenia pieszej na przejściu. Kobieta zbagatelizowała czerwone światło, oprócz tego miała w organizmie ponad pół promila alkoholu.

W niedzielę około godziny 21 w Świdniku na ul. Racławickiej doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-latka nie patrząc na czerwone światło weszła na pasy wprost przed jadące auto marki Ford. W aucie, w wyniku zderzenia, uszkodzona została szyba oraz pokrywa silnika.

– Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz załoga pogotowia ratunkowego. Kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście badania potwierdziły, że odniosła ona jedynie ogólne potłuczenia ciała. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości potrąconej kobiety. Alkomat wykazał ponad 0,5 prosiła alkoholu w jej organizmie. Kierująca pojazdem była trzeźwa – informuje st. asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Pieszej za spowodowane zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi grzywna oraz pokrycie kosztów naprawy auta.

2016-11-28 11:52:15
(fot. Policja Świdnik)

30 komentarzy

  1. Aaron Fleischmann

    Jeśli przyczyną tego zdarzenia będzie wejście kobiety na przejście na czerwonym świetle, to będziemy mogli zaznaczyć datę pojawienia się tego newsa w kalendarzu. Będzie to bowiem jeden na tysiąc przypadków, kiedy winny potrącenia będzie pieszy, a nie kierowca.

  2. Ciebie niech wykończą za pisanie popierdulek bez faktów

  3. Szukaj nowego mózg nie bedzie tanio

  4. Moj komentarz czeka na moderacje a obrzucanie kogoś g…. wchodzi bez problemu.bez jaj

  5. Wez nigdy nie wypilas dwóch piw.ciekawe jakbys śpiewała jak bys sama mial taka akcje

Z kraju