690 680 960

Świdnik: Rowerzystka w ciężkim stanie po zderzeniu z mercedesem

Świdniccy policjanci ustalają okoliczności wtorkowego wypadku z udziałem rowerzystki. Kierująca jednośladem po potrąceniu przez busa w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18:30 na ul. Piaseckiej w Świdniku, na tzw. serwisówce. Na miejscu zdarzenia oprócz policji interweniował zespół ratownictwa medycznego i straż pożarna.

– Jak się wstępnie okazało na prostym odcinku drogi pojazd marki Mercedes jadący w kierunku Lublina zderzył się z jadąca w tym samym kierunku rowerzystką. 36-letnia kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Jak potwierdził alkomat kierowca busa był trzeźwy – informuje st. asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Świadkowie, którzy widzieli wypadek proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. (81) 749-42-10 lub 997.

2017-07-13 11:58:01
(fot. Policja Świdnik)

67 komentarzy

 1. NAWIĄZUJĄC DO INNYCH KOMENTARZY KTÓRE SĄ ZBĘDNE. JESTEM Z RODZINY SZANUJCIE TO W JAKIM STANIE JEST OSOBA. ODP. NIE BYŁ POD WPŁYWEM ALKO!!! JECHAŁA PRAWIDŁOWO. A OWY KIEROWCA Twierdząc że zachaczyl tylko lusterkiem!!! nie była by w takim stanie jakim jest .czyli tragicznym ! A OWY pan kierowca nawet nie podszedł i nie próbował pomóc poszkodowanej! Nawet nie sprawdził parametrów życiowych
  A PAN KIEROWCA .USI SIĘ WYBIELIC NO BO JAK .JADĄC JAK PAN TWIERDZI 60H NIE SPOWODOWAŁ BY PAN TAK ROZLEGŁYCH URAZÓW POSZKODOWANEJ ! I NAWET PAN SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ co z kobietą się dzieje żenada żenada żenada.!!! Tylko ten ma górze wie jak było i doprowadzi do prawdy. I PANIE KIEROWCO BEZ ZBĘDNYCH TŁUMACZEŃ. TŁUMACZY SIĘ WINNY

 2. Jeżeli ktoś udzieli mi danych osoby jadącym mercedesem wyplacem w gotówce 1000zl .. jestem dziennikarzem i nie robię sobie w tym momencie żartów . . Świadek również miłe widziany 🙂 policja nie może mi podać owych danych ale jeżeli ktoś się odniosie do tego co wyżej napisałem . Odezwę się . Wezmę numer i skontaktuje się z tą osobą . Pozdrawiam !!

 3. Dziennikarz??? Kogo chcesz oszukać ?

 4. Owszem jestem dziennikarzem .
  Zostałem poproszony przez rodzinę poszkodowanej o pomoc , ponieważ nikt nie jest w stanie im pomóc .
  Przeprowadzam wywiad z każda osoba która ma coś wspólnego z tym przykrym zdarzeniem .
  Moja oferta jest wciąż aktualna dla kogokolwiek kto udzieli mi takiej informacji jak w powyższym załączniku ….

  • Może ja postaram się zdobyć. …bo jestem jej bratem

   • Jesteś jej bratem i siedzisz pod domem pijąc razem z ojcem zamiast być przy niej czy jej dzieciach??? To się nazywa brat?????

   • Za udostępnianie danych osobowych osób trzecich szczególnie wzmian za pieniądze jest karane

  • Dziennikarz !? Bez imienia , bez nazwiska , bez żadnego konkretnego dowodu na to ze jesteś dziennikarzem …
   Policja jest od tego żeby wszystko wyjaśnić a nie ty.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas