Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Świdnik: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na ul. Wyszyńskiego

W piątek rano w Świdniku na ul. Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek rano około godziny 8 w Świdniku w rejonie skrzyżowania ul. Wyszyńskiego z ul. Klonową. Kierujący suzuki, jadąc ul. Wyszyńskiego od strony centrum, podczas manewru skrętu w lewo w ul. Klonową, zderzył się z jadącym z naprzeciwka renaultem. Wstępnie ustalono, że kierowca suzuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto kierowcy renaulta.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby trafiły do szpitala. W rejonie wypadku są duże utrudnienia w ruchu. Skrzyżowanie ulic Klonowej i Wyszyńskiego jest całkowicie nieprzejezdne. Funkcjonariusze świdnickiej policji kierują auta na objazd.

Informację o wypadku przesłał nam Czytelnik Paweł – Dziękujemy!

Świdnik: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na ul. Wyszyńskiego
Świdnik: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na ul. Wyszyńskiego


Większy widok mapy2015-03-06 09:09:36
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Jak widać, na ludzką głupotę, nawet nowo wybudowana sygnalizacja nie pomaga. Szkoda było marnować publiczną kasę.

  • normalka.i po co te swiatla????
   jak ktos umie jezdzic to na znaki patrzy i to wystarczy!!!

 2. Jasny gwint !!! Sie narobiło...

  Często słyszy się: „Uważaj !” – i co z tego jak się jedzie i uważa się. Zawsze znajdzie się dureń, który uważa inaczej

 3. Niedługo jeszcze zainstalują tu progi zwalniające w ciągu wyszyńskiego, żeby ludziska na normalnej prędkości dojeżdżali do tej nieszczęśliwej krzyżówki. Chyba jedynym rozwiązaniem będzie uruchomienie docelowej arterii trochę powyżej, która od południa połączy osiedla świdnickie i wyprowadzi ruch samochodowy bezkolizyjnie do nowego ronda i dalej w kierunku Lublina.

  • Całkiem możliwe z tymi progami, bo zderzyć się przy skręcaniu na tym skrzyżowaniu to sztuka godna rasowego miszcza prostej. Rejestracja LSW to stan umysłu, wystarczy popatrzeć co się dzieje w naszej wsi od 7.30 do 8. Albo to były po prostu baby nie obrażając Świdniczanek, którym Bozia dała urodę, ale nie dała talentu do jazdy 😀

 4. ale bezmózgowcy…więcej uwagi i rozwagi, troszkę myślenia i nie byłoby problemu, może napity suzukowiec?

 5. Wszystko jasne to LSW tam tak jeżdżą hamburgery jak na Ukrainie!!

  • pajaców z LU i itp na tym skrzyżowaniu było wielu ty będziesz następnym tu tablice nic nie mają to skrzyżowanie to koszmar . bo kierowcy jadący Wyszyńskiego myślą ze im wszystko wolno . jak nie było świateł to było 100 i więcej teraz myślą ze maja pierwszeństwo. progi zwalniając po winy być ma Wyszyńskiego a nie na Klonowej . tyle ziemniaku w temacie

 6. niech żyje In vitro.

 7. mądrzy LU pozbierajcie swoją tablice i resztki frędzli z auta co dziś na serwisu-wce mistrzowie prostej rozbiliście auto pozostawiając swoje wielkie tablice mistrzów kierownicy LU LU LU do tego barierka sama się nie naprostuje!! zapamiętajcie idioci tablica nic nie ma do stylu jazdy

 8. jak tamto skrzyżowanie to koszmar,to albo z jazdą jest u ciebie poważny problem,albo ze wzrokiem.

  • koszmar bo musisz mieć zwielokrotnioną uwagę bo nie wiesz co wywinie ci iny kierowca szczególnie ten jadący Wyszyńskiego w stronę miasta albo ten Klonową w stronę Lotników Polskich . Tylko dlatego że traktuje to skrzyżowanie z respektem nie oberwałem na nim nigdy . Przyznasz że kolizji na nim jest wyjątkowo dużo drugie takie miejsce to rondo koło Carrefoura i Kaufland.

 9. a czy znajomość kolorów to tu nie wystarczy ,zielone jadę ,czerwone stoję

  • wystarczy pod jednym warunkiem ze kierowca je rozróżnia i wie co oznaczają a na tym skrzyżowaniu jak widać nie każdy wie jaki kolor co oznacza .

 10. a tam jest taki duży ruch !!!!! trzeba na każdym skrzyżowaniu światła wstawić jak by pojechali do wawy to by sie pogubili chodzili by na piechote!!!!!!mają małe miasteczko i jeżdżą na pamięć kierowcy z świdnika!!!!!

  • warszawa to fajne miasto jestem tam dwa razy w tygodniu i nie mam problemu z poruszaniem się po nim bo tam ludzie myślą za kierownicą a tu po prostu nie myślą . Po za tym skrzyżowanie w godzinach szczytu jest bardzo ruchliwe całe brzeziny jadą tamtędy