690 680 960

Światła nie działały, na rondzie zderzyły się dwa auta. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Sygnalizacja świetlna była już wyłączona, jeden z kierowców nie spojrzał na znaki i doprowadził do zderzenia. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 23:30 na rondzie 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i Smorawińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe volkswagen i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się Smorawińskiego od strony al. Spółdzielczości Pracy. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na toyocie, której kierowca zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Przetransportowano je do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu aut byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. jak to się stało, że prawdziwy TAKSÓWKARZ, zawodowy kierowca nie przewidział zachowania innego kierowcy i brał udział w zderzeniu ??

 2. Straszne ! Światła nie działały… wtedy myśleć trzeba, a tu niema komu !!!

 3. Pan sołtys ze z Lublina k/Świdnika

  Ponoć amerykańscy naukowcy (no bo skont, z Piątnicy?),ponad wszelką wątpliwość udowodnili, że jak polskim kierowcom wyłączyć światła, to normalnie głupieją !!!

 4. Ojojojojoj kto to widział, żeby światła na rondzie nie działały…? Jak żyć bidulki??

 5. Że wsi to umieją tylko na zielonym jeździć a tu trzeba znać się na przepisach

 6. no tak, najprostsze pod słońcem albo księżycem rondo i wielki problem, jak nie ma świateł, to nie wiadomo, jak jechać
  kierownicy mistrze….

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas