690 680 960

Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze S19 (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 6 na drodze S19, na trasie pomiędzy Strzeszkowicami Dużymi a Niedrzwicą Dużą. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Strzeszkowic Dużych, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak informują strażacy, w zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Suzuki. Po przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że żadna z osób podróżujących nie potrzebowała pomocy medycznej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu na jednym z pasów. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji, ze wstępnych informacji wynika, że mogło dojść do zaśnięcia osoby za kierownicą.

(fot. OSP Strzeszkowice Duże)

2 komentarze

  1. serpentyny

  2. Dziadek ze Slamsowa

    Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze, bo przecież one są do uderzania 😆

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej