Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze S19 (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 6 na drodze S19, na trasie pomiędzy Strzeszkowicami Dużymi a Niedrzwicą Dużą. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Strzeszkowic Dużych, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak informują strażacy, w zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Suzuki. Po przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że żadna z osób podróżujących nie potrzebowała pomocy medycznej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu na jednym z pasów. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji, ze wstępnych informacji wynika, że mogło dojść do zaśnięcia osoby za kierownicą.

Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze S19 (zdjęcia)

Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze S19 (zdjęcia)

(fot. OSP Strzeszkowice Duże)

2 komentarze

  1. serpentyny

  2. Dziadek ze Slamsowa

    Suzuki uderzyło w bariery energochłonne na drodze, bo przecież one są do uderzania 😆

Z kraju

Polityka i społeczeństwo