Studenci Uniwersytetu Medycznego zagrają dla małych pacjentów

Studenci Uniwersytetu Medycznego przygotowują specjalny koncert na rzecz pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Gościem specjalnym wieczoru będzie znany artysta Łukasz Jemioła.

Lublin
2019-01-25, 17:00

Wróćmy do karnawałowej zabawy w dobrym stylu, doborowym towarzystwie…i szczytnym celu. Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, przy wsparciu władz Uczelni zapraszają na wyjątkowy koncert.

Karnawałowy Koncert Charytatywny w Auli Collegium Maius w dniu 25 stycznia 2019 ma odbyć się pod hasłem Carnival Show prezentującego utwory pełne radości i energii. Wydarzenie to jest wspólną inicjatywą studentów polskich i English Division, z ich osobistym artystycznym udziałem oraz zaproszonych gości.

Gościem specjalnym wieczoru będzie znany artysta Łukasz Jemioła. Koncert ma walor dobroczynny. Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt do Stacji Dializ Kliniki Nefrologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

W organizację koncertu zaangażowani są Młodzi Medycy i Centrum Wolontariatu. Scenariusz koncertu składać się będzie z występów wokalnych i tanecznych zaproszonych do koncertu wykonawców. Na koniec zaplanowany jest słodki poczęstunek i pokaz tanga argentyńskiego z udziałem gości.

Szczegóły wydarzenia na plakacie!

(fot. nadesłane)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7558zł 0.45%
  • GBP 4.9028zł 0.19%
  • EUR 4.4123zł 0.24%
  • CHF 4.1005zł 0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)