Strażacy znaleźli ciało mężczyzny w zbiorniku wodnym przy S17 (zdjęcia)

40

W niedzielę po południu strażacy znaleźli ciało mężczyzny w zbiorniku wodnym w pobliżu drogi S17, nieopodal miejscowości Mała Kłoda. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci.

 

Jak informowaliśmy dzisiaj po południu, policjanci i strażacy poszukiwali zaginionego mieszkańca Puław. Mężczyzna w piątkowy wieczór postanowił wybrać się na przejażdżkę rowerem po okolicy. Gdy do późnej nocy nie wrócił, zaniepokojona rodzina usiłowała się z nim skontaktować, jak też rozpoczęła jego poszukiwania. Kiedy nie przyniosły one rezultatu, w sobotę rano zgłosili jego zaginięcie na policję.

Na brzegu zbiornika wodnego, na terenie wyrobiska przy drodze ekspresowej S17 pod Kurowem, niedaleko miejscowości Mała Kłoda, znaleziony został rower i ubrania. Rozpoznano je, jako należące do poszukiwanego 50-latka. Na miejsce skierowani zostali strażacy z JRG KP PSP Puławy i OSP Kurów. W akcję poszukiwawczą włączyli się także strażacy ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodnego z KM PSP w Lublinie.

W niedzielę po południu strażacy natrafili na ciało mężczyzny. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora. Jest to prawdopodobnie poszukiwany od piątku zaginiony mieszkaniec Puław.

2017-06-04 21:50:38
(fot. lublin112.pl)