Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy walczą z pożarem sklepu spożywczego. W akcji kilka zastępów straży pożarnej (wideo, zdjęcia)

W czwartek rano w Sadurkach doszło do pożaru sklepu spożywczego. W akcji gaśniczej udział bierze kilka zastępów straży pożarnej. W rejonie działań strażaków występują utrudnienia z przejazdem.

Do pożaru doszło w czwartek przed godziną 8.00 w Sadurkach w powiecie puławskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest sklep spożywczy.

Jak nam przekazano, w początkowej fazie pożaru na miejscu interweniowało siedem zastępów straży pożarnej z terenu powiatu puławskiego oraz lubelskiego. Cały czas na miejscu trwają działania gaśnicze. Droga w rejonie sklepu jest zablokowana.

Po ugaszeniu ognia możliwe będzie szacowanie strat wywołanych pożarem oraz ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

 

wideo nadesłane Karolina

fot. nadesłane Krzysztof

8 komentarzy

 1. jak trójkąt bermudzki, Stasin Polny , Motycz Leśny , Sadurki, może się dziać

 2. Ohoo miejscowy club dżentelmenów poszedl z dymem. Wkoncu bedzie mozna przejechac obok nie martwiąc sie ze ktos może leżeć na jezdni.

 3. Co to za market, biedronka, stonka czy inna zaraza?

  • Zwykly sklepik który handlowal glownie alkoholem.

   • Dziadunio z Willolowa

    Ale trzeba je wspierać motzno, pozwalać handlować w każde święto, bo jak nie, to… No właśnie, to co? Biedra boksuje się na ceny z Lidlem, już dawno nie zauważają takiej drobnicy. I klient ma lepiej, i pracownik.

    • Dziadziu wszyscy nas strzygą równo i nie ważne czy to stonka czy biedronka, żabka czy może groszek. Każdy jeden market wypija krew jak pijawka. Z tym że pijawka robiła to w szczytnym celu, dla zdrowotności, a markety żeby zasuszyć emeryta.

 4. To były Delikatesy Sezam. Polski SKLEP I Polska Sieć A TE wasze komentarze niektórych to świadczą o tym że nawet matury NIE macie…

 5. A Ty świnka Z kina idź się leczyć DO psychiatry BO gorszego debile NIE znam

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo