690 680 960

Strażacy już rozstawili skokochron. Osobie udało się jednak przemówić do rozsądku (zdjęcia, wideo)

Na parapecie okna na górnej kondygnacji budynku stała osoba, która groziła ze skoczy. Rozmowa z nią przyniosła skutek i udało się ją namówić, aby zeszła do wnętrza budynku. To kolejna próba samobójcza w ostatnich dniach.

Chwile grozy przeżyli we wtorek przed godziną 15 mieszkańcy ul. Pana Balcera w Lublinie. W jednym z budynków dostrzegli stojącą w oknie osobę. Znajdowała się ona na wysokości kilkudziesięciu metrów.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Po chwili na miejscu pojawiła się straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Strażacy błyskawicznie przygotowali tzw. skokochron, czyli specjalną poduszkę amortyzującą upadek a tym samym ograniczającą obrażenia.

Na szczęście sprzęt ten okazał się niepotrzebny. Desperatowi udało się przemówić do rozsądku i zszedł on z parapetu do wnętrza budynku. Został przetransportowany do szpitala na konsultacje. Policjanci ustalają teraz przyczyny tego desperackiego kroku.

Jak nas poinformowano, to kolejna próba samobójcza na terenie Lublina w ostatnich dniach. Większość osób udało się w porę powstrzymać. Doszło jednak też do groźnego zdarzenia, kiedy to jedna z osób skoczyła z wiaduktu. Z obrażeniami ciała przetransportowano ją do szpitala.

(fot, wideo – nadesłane)

19 komentarzy

 1. LUDZIE ZABIJANIE SIE NIC NIE DA
  EMOCJE SA JAK CHMURY PRZYCHODZA I ODCHODZA…

 2. Teraz powinna słono zapłacić za całą akcję.

  • owocmiłościsebixaikaryny

   nie zesr…j się. Człowiek ma poważne problemy, a tego martwią pieniążki za akcję. Ta osoba już zapłaciła za tę akcję, w podatku, służby są utrzymywane z podatków, właśnie po to, by robić takie zadania

 3. Plandemia wychodzi.

 4. Efekt polityki PiSowskiej, korony i szczepień. depresja się pogłebia w narodzie.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie