690 680 960

Strażacy już rozstawili skokochron. Osobie udało się jednak przemówić do rozsądku (zdjęcia, wideo)

Na parapecie okna na górnej kondygnacji budynku stała osoba, która groziła ze skoczy. Rozmowa z nią przyniosła skutek i udało się ją namówić, aby zeszła do wnętrza budynku. To kolejna próba samobójcza w ostatnich dniach.

Chwile grozy przeżyli we wtorek przed godziną 15 mieszkańcy ul. Pana Balcera w Lublinie. W jednym z budynków dostrzegli stojącą w oknie osobę. Znajdowała się ona na wysokości kilkudziesięciu metrów.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Po chwili na miejscu pojawiła się straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Strażacy błyskawicznie przygotowali tzw. skokochron, czyli specjalną poduszkę amortyzującą upadek a tym samym ograniczającą obrażenia.

Na szczęście sprzęt ten okazał się niepotrzebny. Desperatowi udało się przemówić do rozsądku i zszedł on z parapetu do wnętrza budynku. Został przetransportowany do szpitala na konsultacje. Policjanci ustalają teraz przyczyny tego desperackiego kroku.

Jak nas poinformowano, to kolejna próba samobójcza na terenie Lublina w ostatnich dniach. Większość osób udało się w porę powstrzymać. Doszło jednak też do groźnego zdarzenia, kiedy to jedna z osób skoczyła z wiaduktu. Z obrażeniami ciała przetransportowano ją do szpitala.

Strażacy już rozstawili skokochron. Osobie udało się jednak przemówić do rozsądku (zdjęcia, wideo)

Strażacy już rozstawili skokochron. Osobie udało się jednak przemówić do rozsądku (zdjęcia, wideo)

(fot, wideo – nadesłane)

19 komentarzy

 1. LUDZIE ZABIJANIE SIE NIC NIE DA
  EMOCJE SA JAK CHMURY PRZYCHODZA I ODCHODZA…

 2. Teraz powinna słono zapłacić za całą akcję.

  • owocmiłościsebixaikaryny

   nie zesr…j się. Człowiek ma poważne problemy, a tego martwią pieniążki za akcję. Ta osoba już zapłaciła za tę akcję, w podatku, służby są utrzymywane z podatków, właśnie po to, by robić takie zadania

 3. Plandemia wychodzi.

 4. Efekt polityki PiSowskiej, korony i szczepień. depresja się pogłebia w narodzie.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas