690 680 960

Strażacy gasili pożar BMW. Auto spłonęło niemal doszczętnie (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Nasutowie doszło do pożaru BMW. Pojazd niemal doszczętnie spłonął, trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

27 komentarzy

 1. Stefanek ,od LPG to nie zapaliło sie jeszcze żadne auto tak „samo z siebie ” .Jedziesz stereotypami jak ci z szmerglem na punkcie „ałdi”

 2. spanish inquisition

  ze wstydu?

 3. Polaczki, śmiać się z krzywdy drugiej osoby. Zapalił się i spalił,co tu gdybać, właściciel tylko staci 😞

  • Dokładnie, cebulą i czosnkiem bije z tych komentarzy… Może gość zbierał dłuższy czas na auto i tylko na takie go było stać, dbał i miał, a tutaj każdy aż szczytuje z radości że komuś się auto skopciło. Żenada Janusze!

   • To, że ktoś ma kompleksy i musi jeździć byle czym tylko po to, żeby pokazać innym, że stać go na auto, nie oznacza, że jest się z czego cieszyć.

   • no tak skoro nie ma i tak musiał zbierać to niech kupie renówke z 2006 roku za 10k niż złom z 90 lat za 15k.
    ja tam do beemek nic nie mam lubię oglądać ich na drzewach rowach zatrzymanych ich drajwerów na podwójnym gazie, i ich cudowne popisy, bez beemek nie było by tak super, ile smutniej by było bez tych pajaców w bawarskich szrotach, lublin112 już dawno by upadł gdyby nie 2 marki z niemiecką precyzją,królowie dróg rowów, wódy i drzew, BIEMDablji i KAŁDI

 4. Niestety bimer nie zdążył uciec. Również spłonął…

 5. Swego czasu wracając z Bychawy zobaczyłem płonące auto. Zatrzymałem się, chwyciłem gaśnicę a tu dwóch osobników z agresją do mnie, sp……, to ma się palić!

 6. Franio = Bimmer

 7. Przerosły go „roczne koszty utrzymania” i podpalił szrota . Taka moda teraz , pożar na wysypiskach , to i pożar pojedynczych śmieci 😂

 8. Słyszałem, że włączył kierunkowskaz, . . . Ale mogę się mylić

 9. tylko Francja , wygoda i bezpieczeństwo

  Tylko Francja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. „W ciągu kilkunastu minut” to ten pożar sam się zdążył opanować.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas