690 680 960

Straciła panowanie nad pojazdem. Dachowanie nissana na trasie Lublin – Bełżyce (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku dachowania pojazdu na trasie pomiędzy Lublinem a Bełżycami. Podczas akcji ratunkowej droga była zablokowana, obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12:40 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca nissanem kobieta jechała w kierunku Lublina. W rejonie stacji paliw straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z jezdni po czym dachowało w przydrożnym rowie.

Ratownicy medyczni udzielili kierującej pomocy, po czym została ona przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 64-latka była trzeźwa. Funkcjonariusze drogówki ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

5 komentarzy

 1. No właśnie ,, Straciła panowanie,, więcej wypadków powodują kobiety niż faceci. Na okrągło się czyta wymusiła ,straciła panowanie, nie dostosowała prędkości. Do tej pory uważali wszyscy że to mężczyźni a to tylko że było mało kobiet za kierownicą a teraz, proszę im więcej kobiet za kółkiem tym więcej takich sytuacji nie którzy wogóle nie powinni jeździć jako kierowca.

 2. Proszę niech ktoś mi wytłumaczy w jaki sposób, na prostej drodze, osoba posiadająca uprawnienia do prowadzenia pojazdów (więc jest to osoba, która ukończyła zarówno szkolenie, jak i egzamin z wynikiem pozytywnym) jest w stanie stracić panowanie nad pojazdem?!?
  Pomijam, że była to kobieta…

 3. po co ciolkom droga na belzyce caly czas wypadki

 4. Sprawdzić telefon, co i o której godzinie było robione, może wiele się wyjaśni. A po narobieniu przypału stara babska metoda – zemdleć i domyśl się, o co chodzi.

 5. i znowu *** na asfalcie …
  a mogła zjechać na przeciwny pas !!!!

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas