Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nastolatek wjechał rowerem wprost przed jadącego volkswagena. Trafił do szpitala

W poniedziałek rano w miejscowości Koza-Gotówka doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Poszkodowany nastolatek z obrażeniami ciał trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj w godzinach porannych w miejscowości Koza-Gotówka w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego marki Volkswagen z rowerzystą.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 16-letni cyklista nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem 37-letniemu mężczyźnie, wjeżdżając wprost pod koła jadącego pojazdu. Nastoletni rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

  1. No i fajnie

    • Co jest fajne? Pierwszy wypadek od kilku tygodnie nie spowodowany przez kierującego samochodem? Co się tutaj takiego wyjątkowego stało, że zabrałeś głos? Czym to nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu różni się od kilku innych choćby z dzisiaj?

  2. I pomyśleć, że taki patałach, za kilka lat będzie mógł prowadzić autobus, ciężarówkę. Oby wtedy przestrzegał przepisów, bo rowerem to większej krzywdy nikomu nie wyrządzi, ale wszystkim większym to już na urwanym lusterku się nie skończy.

  3. Ma szczęście, że trafiło na samochód za pewne za góra kilka tysięcy, więc kwota naprawy dla rodziców rowerzysty nie będzie zbyt duża. Ale gdyby rozwalić coś we „współczesnym” samochodzie, to można pokaźny rachunek dostać. Warto posiadać OC, tym bardziej jeżeli nie potrafi się kierować.

  4. Jak to piszą: „Zdarza się nawet najlepszym”, pod warunkiem, że nie kieruje się rowerem. Wtedy nie ma litości.

  5. No i git.Amen.

  6. samowolka Bolka

    Synku, przecież tobie wszystko wolno i nie stresuj się. nie ma żadnych zakazów. Samowola aż do bólu… dosłownie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo