Stracił panowanie nad pojazdem, audi uderzyło w drzewo (zdjęcia)

Wczoraj po południu na jednej z dróg powiatu bialskiego doszło do groźnego wypadku. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, kierowca trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 13 w miejscowości Horbów-Kolonia w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe osobowym, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, że 64-latek kierujący pojazdem marki Audi na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze. Po chwili auto uderzyło w przydrożne drzewo.

Mieszkaniec Terespola z obrażeniami ciała został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Znowu ałdica, jednak operator jakiś nietypowy. Czyżby źle się poczuł?

 2. Akurat marka auta nie ma tu nic do rzeczy ,ale tym z pied…lcem na punkcie jakiejś marki ,jak Franio i jemu podobni ,nie ma co tego tłumaczyć bo i tak ich chore mózgi tego nie ograną

  • A Pan Boczek nie pomylił pięter przypadkiem?

  • Jakbyś wczytał się bardziej, to „aŁdi” to jest tylko słowo klucz, na określenie pewnego typu kierowcy/stylu jazdy/drogowego buractwa/itp.
   Ostatnio nawet przestałem odchodzić od pisanie samo aŁdi, bo przed słowem aŁdi dodaję czasem słowo „zespół” pisząc „zespół aŁdi”.

 3. Znowu KAŁDI! Jak najszybciej powinni zakazać sprzedaży tych szrotów! Niech nasz warszawski rząd da im elektryczne auta.

  • Znasz lepszy sposób na pozbycie się złomu ze swojego kraju niż sprzedaż go za granicę. Niedługo Niemcy będą dopłacać, byle by tylko ktoś wywiózł te cacka z ich kraju.

 4. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, które mimo niepozornej grubości, jednak dało radę niecnej chęci kręcenia bączków po cudzym polu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7247zł 0.82%
  • GBP 5.1946zł -0.8%
  • EUR 4.5175zł 0.07%
  • CHF 4.1205zł 1.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”