Stracił panowanie nad audi, dachował na prostym odcinku drogi

W poniedziałek wieczorem w miejscowości Bieniów doszło do dachowania auta osobowego. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Bieniów w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi 20-letni mieszkaniec gminy Wierzbica z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna i zespól ratownictwa medycznego.

Poszkodowany kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

3 komentarze

 1. 20 latek w 20 letnim aŁdi 120km/h po wiejskiej drodze. Młody jeszcze to zakazów się nie dorobił, ale już parę promili by mógł mieć. Marka zobowiązuje.

  • Jako właścicielka samochodu marki Audi z przykrością czytam takie komentarze. Mam nadzieję, że kiedykolwiek będzie Pana stać na samochód tej marki i skończą się głupie komentarze. Może czasami warto pomyśleć o tym, że chłopak mógł zasłabnąć, bądź mogło mu wybiec jakieś zwierzę, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Niestety nie każdy kierowca Audi jeździ jak wariat, a za kierownicą samochodu każdej marki może usiąść kierowca bez mózgu. Może to zburzy Pana płytki światopogląd, ale równie dobrze na podstawie Pana komentarza można stwierdzić że jest Pan po prostu zazdrosny, bo najwięcej o kierowcach Audi piszą Ci, których na takie samochody nie stać 🙂 Pozdrawiam.

  • Franio to umysłowy inwalida. Nie ma z kim dyskutować.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!