Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stołpie: Siedem osób trafiło do szpitala po czołowym zderzeniu bmw z nissanem

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Siedem osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 8 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Stołpie, na trasie Lublin – Chełm. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że czołowo zderzył się tam dwa auta osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

– Na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki BMW 37-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Lublina zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Nissan, którym kierował 46-letni obywatel Ukrainy – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Do szpitala przetransportowano łącznie siedem osób, pięć z bmw i dwie z nissana.

– Na hospitalizacji pozostał kierowca bmw i jeden z pasażerów tego auta. Pozostałe osoby po badaniach zostały zwolnione. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną tego wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy bmw. Wszczęte w tej sprawie postępowanie ma na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – wyjaśnia podkom. Ewa Czyż.

2017-03-27 17:26:40
(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. Odstał swoje na granicy, to zasnął jak w końcu ruszył… daleko nie ujechał (poniżej 50 km jest tam od granicy).

  2. Ot trafił swój swojego .

  3. Jak tak dalej pójdzie, to nie tylko w Polsce ale i za wschodnią granicą zabraknie aut marki BMW… Śpieszmy się je kochać, tak szybko odchodzą…

  4. Mmm, jaka piękna prosta… Pocisnął. A propos, kto będzie płacić za hospitalizację tych imigrantów?