690 680 960

Starszy mężczyzna przewrócił się na przystanku. Reanimacja nie przyniosła skutku

W poniedziałek rano na przystanku w Prawiednikach interweniowały służby ratunkowe. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia starszego mężczyzny.

W poniedziałek rano nasi Czytelnicy powiadomili nas o prowadzonej reanimacji starszego mężczyzny na przystanku końcowym w Prawiednikach.

Jak informuje podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, policjanci otrzymali zgłoszenie dzisiaj o godzinie 7:35, z którego wynikało, że na przystanku końcowym linii 25 znajduje się mężczyzna w wieku około 70 lat z raną głowy. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego pojął reanimację mężczyzny, niestety nie udało się uratować jego życia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Dobrze że nie przewrócił się na przejściu dla pieszych bo będący najbliżej kierowca pewnie tłumaczyłby się z wypadku.

 2. Czy administrator strony mógłby w końcu reagować na IDIOTYCZNE komentarze? I mówię tu o całości komentarzy w tym portalu.
  To co się tu wyprawia woła o pomstę do nieba. Wprowadźcie rejestracje bo inaczej kiedyś sami pożałujecie za Waszą beztroskę.

 3. Tego słońca to młodzi i zdrowi nie wytrzymują a co mówiąc starszy pan…
  RIP

 4. Wiadomo z jakiej miejscowości pochodził lub kto to? Nie pytam z ciekawości tylko mam w tamtych stronach rodzinę bez telefonu.

 5. Codziennie w szpitalu umiera kilkanaście osób w różnym wieku i o różnych poglądach rasistowskich i o tym cisza.Dlaczego?????????????

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas