Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stara Wieś: Renault uderzyło w drzewo i dachowało. Nie żyje 24-latek

Dzisiaj w nocy na drodze pomiędzy Starą Wsią a Bychawą miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Zginął młody mężczyzna.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 2:30 w miejscowości Stara Wieś w powiecie lubelskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. W pewnym momencie, na łuku drogi, kierujący stracił panowanie nad autem, w wyniku czego zjechało ono na pobocze a następnie uderzyło w dwa przydrożne drzewa i dachowało.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety nie udało się uratować 24-latka, który podróżował laguną. Do szpitala przewieziono 23-latka. Doznał on licznych obrażeń ciała, m.in. złamania kręgosłupa.

Lubelscy policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Sprawdzane jest również, który z mężczyzn kierował samochodem. W chwili obecnej nie wiadomo również, czy mężczyźni byli trzeźwi. Pewne jest natomiast, że auto poruszało się z dużą prędkością, a kierowca nie hamował przed zderzeniem.

Stara Wieś: Renault uderzyło w drzewo i dachowało. Nie żyje 24-latek
Stara Wieś: Renault uderzyło w drzewo i dachowało. Nie żyje 24-latek
Stara Wieś: Renault uderzyło w drzewo i dachowało. Nie żyje 24-latek
2015-07-07 09:26:32
(fot. lublin112)

23 komentarze

 1. Stare zimowe opony przy temperaturze asfaltu dochodzącej do 50C…

  • O 2.30 to raczej asfalt 50 stopni nie miał, tylko ze 28.. Nie zmienia to faktu, że na zimówkach już przy 13 na plusie się „pływa” Nie wiem dlaczego u nas w Polsce jest tak, że ponad połowa kierowców cały czas jeździ na zimówkach, specjalnie zwracam na to uwagę i nie było parkingu na którym praktycznie połowa aut nie miałaby zimowek. Ostatnio przeszedłem uliczką osiedlową na 25 aut 12 miało zimówki.

   Nie mniej nie ma co zwalać winy na opony, może gdyby miał letnie przebieg zdarzenia wyglądałby inaczej, ale to kierowca odpowiada za jazdę, i w jaki stanie auto by nie było to powinien wyczuć co może zrobić, z jaką prędkoscią wejść w łuk a z jaką nie.. Cenę zapłacił najwyższą..

   • Jeszcze nie wiadomo czy Piotrek kierował…to ze miał prawko nie oznacza ze on siedzial za kółkiem…znajac życie to nawet jesli nie kierował to i tak pójdzie na niego bo nie będzie mógł się juz wybronić…Spoczywaj w pokoju Piotrek [*]

 2. francuskie auto to może się sforzeń urwał jak to czaęsto w tych autach bywa, policja oczywiście woli te „łatwiejsze” przyczyny…

 3. wie ktoś kto to dokładnie był??

 4. o kurcze [*]

 5. wiadomo już coś więcej nt. tego wypadku?

 6. Łukasz Fijołek też pochodzi z Bychawy ??

  • Nie. Obydwaj pochodzą z Woli Gałęzowskiej. Tak mi się wydaje ze to jeszcze Wola Galezowska.