Stara Wieś, Polichna i Fajsławice: Wypadki i kolizje na trasach naszego regionu. Są utrudnienia w ruchu

Po wypadkach, do jakich doszło po południu w naszym regionie, kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu na drogach krajowych nr 17, 19 i 82. Pracują tam policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tych zdarzeń.

Niespokojnie przebiega środowe popołudnie na drogach naszego regionu. Na głównych trasach doszło do trzech zdarzeń drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce około godziny 14:30 na drodze krajowej nr 17 pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem. W Fajsławicach zderzyły się dwa samochody osobowe.

Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe. Jak nam przekazano, uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Piask, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Z kolei około godziny 13:50 dwa auta osobowe zderzyły się w miejscowości Polichna Pierwsza na drodze krajowej nr 19 Kraśnik – Janów Lubelski. W tym przypadku dwie osoby zostały poszkodowane. W tym miejscu zablokowany jest pas jezdni w kierunku Janowa Lubelskiego. Obowiązuje ruch wahadłowy.

Policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, pracują również w miejscowości Stara Wieś na drodze krajowej nr 82 pomiędzy Łęczną a Włodawą. Tam również zderzyły się dwa samochody osobowe. Zdarzenie miało miejsce około godziny 12:30 jednak wciąż zablokowany jest pas jezdni w kierunku Łęcznej.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

3 komentarze

  1. Gdzie ten, który pisał o czerwonych dywanach? A Ci od Świętych Krów gdzie? A gdzie najwięksi rowero-fobowie? Może wyciągnęli rower z piwnicy i poszli pojeździć, bo nikt nie pisze o OC, tablicy, Prawie Jazdy, licencjach na przewóz osób, sprawnym oświetleniu itp.

    • O jest ten … Co pisze same głupoty aby tylko coś napisać. Chłopie lekarze już przyjmują w poradniach idź i pokaż się lekarzowi bo przez teleporadę niemógł Ci przepisać leków na psychikę

  2. były lekarz prowadzacy

    Franio to beznadziejny przypadek ,wspólczesna medycyna jest w jego przypadku niestety bezsilna

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy