690 680 960

Srebrzyszcze: Uciekł po wypadku, bo nie miał prawa jazdy. Po trzech godzinach przyjechał na komendę

Dwie osoby trafiły do szpitala po środowym wypadku na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Srebrzyszcze. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a po trzech godzinach zgłosił się na Policję.

Do wypadku doszło w środę rano na drodze krajowej nr 12 w rejonie miejscowości Srebrzyszcze w powiecie chełmskim. Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem marki Volkswagen wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem przekazu samochodem marki Opel. Pojazdem kierował 49-letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego zdarzenia bus zjechał z drogi i dachował.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Dwie pasażerki z opla w wieku 71 i 48 lat, obywatelki Ukrainy z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Kierowca volkswagena nie zatrzymując się odjechał z miejsca wypadku. Po trzech godzinach do komendy zgłosił się 29-letni mieszkaniec gminy Dorohusk, który oświadczył, ze kierował tym pojazdem – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Mężczyzna tłumaczył, że odjechał, ponieważ przestraszył się, bo nie ma prawa jazdy.

– Mężczyzna ten został zatrzymany. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – dodaje asp. Ewa Czyż.

2016-03-17 13:30:12
(fot. Policja Chełm)

4 komentarze

  1. To se polepszył;) nie dość, że bez uprawnień to jeszcze ucieczka z miejsca wypadku oraz nieudzielenie pomocy ofiarom… Liczę, że sad weźmie to pod uwagę wymierzając kare bezwzględnego pozbawienia wolności

  2. Zapłaci łeb za opla i odszkodowanie ofiarom z własnej kieszeni to się nauczy,kilkadziesiąt tysi pójdzie się p……

  3. Piri piri piri.

    A ja się mogę założyć, że w momencie zderzenia nie on kierował, tylko jakiś pijany jego ziomek, a kolezka jest dobrym kumplem i się podkłada za ziomka. Tylko być może nie przypuszczał że zostanie zatrzymany i się trochę zdziwił.

  4. 3 godziny szukał prawa jazdy… czy trzeźwego z prawem jazdy który za odpowiednie wynagrodzenie przyjmie wypadek na siebie…!

Kursy walut

  • USD 4.3634zł -0.14%
  • GBP 5.3183zł -0.53%
  • EUR 4.6091zł -0.57%
  • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas