Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Słoneczna pogoda sprzyja wyjazdom. Tłumy turystów w Kazimierzu Dolnym (zdjęcia)

Dzisiejsze popołudnie na kazimierskim Rynku, Górze Trzech Krzyży czy bulwarze nad Wisłą przebiegało pod znakiem tłumów turystów. Pełne były też restauracyjne ogródki.

Wiele osób, korzystając z wolnego od pracy i nauki czwartku, jak też sprzyjającej pogody, postanowiło przeznaczyć dzisiejszy dzień na wyjazdy. Prawdziwe oblężenie turystów przeżywał Kazimierz Dolny.

To nadwiślańskie miasteczko odwiedzali nie tylko mieszkańcy naszego województwa. Nie brakowało osób z Mazowsza, jak też innych regionów kraju. Dostrzec można było nawet grupy zorganizowane, które przyjechały autokarami.

Tradycyjnie tłumnie było na Rynku, Górze Trzech Krzyży, bulwarze nad Wisłą, wzgórzu zamkowym, czy też w wąwozach. Pełne były również restauracyjne ogródki, które pomimo listopada, wciąż funkcjonują.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. A gdzie dystans i maseczki? Tak straszą a ludzie zmądrzeli?

    • stop ograniczaniu wolności

      Bardzo dobrze. Życie się normalnie toczy, a nie jakieś chore obostrzenia potrzebne tylko takim jak lekarz covidowy vel Grabarz.

  2. Ludzie pier…. maski i inne obostrzneia … nawet sklepy w niedzielę wszystkie czynne …i po co jakieś zmiany jak i tak ich niema

  3. Dziś tłumy w Kazimierzu, a jutro kolejny rekord zakażeń i zgonów na covid.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo