Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawca wtorkowego wypadku w Łęcznej pożegnał się z prawem jazdy

Sprawcy wypadku na ul. Chełmskiej w Łęcznej, za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Znane są już szczegółowe okoliczności wtorkowego wypadku, do jakiego doszło po godz. 15.20 na ul. Chełmskiej w Łęcznej.

Jak ustalili policjanci, 19-letni obywatel Ukrainy, kierując volkswagenem golfem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyło się z jadącym z naprzeciwka fiatem seicento. W wyniku zderzenia volkswagen uderzył w bariery energochłonne zaś fiat wypadł z drogi i zatrzymał się na pobliskim polu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący fiatem 39-letni mieszkaniec gminy Głusk w stanie nieprzytomnym trafił do szpitala w Łęcznej. Również kierujący golfem oraz jego pasażerka 19-letnia mieszkanka gm. Łęczna zostali przetransportowani do szpitala.

Kierujący golfem był trzeźwy, policjanci za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Wyświetl większą mapę (fot. lublin112) 2015-11-19 08:00:03

13 komentarzy

 1. Napoleon XV - Cesarz Abramowic

  I jak ma się tytuł do treści? 🙂

 2. Pogratulować zięcia. Nie dość, że ukra to jeszcze nie odbiega rozumem od rdzennych posiadaczy wieśwagenów. Szybko golfista dostosował się do zwyczajów panujących w polsze. Dziwne, że był trzeżwy. Szkoda, że nie trafił na większego od siebie.

 3. a jak stara niemra zasuwała jakiś czas temu na autostradzie pod prąd to jej nie zatrzymano prawa jazdy tylko 100 zł i pouczenie

 4. Jean Claude Van Damme

  Ta 19 letnia Polka pewnie już zbałamucona przez tego Ukraińca… Hańba dla Polskiego narodu.

 5. Czy Ukrainiec miał polskie prawo jazdy? Jeśli nie to na jakiej podstawie państwo polskie zatrzymuje obcokrajowcowi dokument, którego nie wystawiło?

  • A na takiej że będąc w Polsce obowiązują cie Polskie przepisy, to nie przepisy dostosowują się do kierowcy i przepisów z jego kraju a odwrotnie, jak jedziesz w obce miejsce i nie znasz przepisów to poczytaj tamtejszy kodeks albo daj kierownice komu innemu. Co więcej w razie co zostaje on w więzieniu Polskim.

 6. Tam jest 90 może jechał i te 90 stracił panowanie brak doświadczenia i już afery w sądzie, wypadek, stało się co poradzić…

  • Powiedz to rodzinie poszkodowanego. Mam nadzieje, ze jak Ciebie bedzie sie takie cos tyczylo to tez ktos tak powie o Tobie. Szkoda na takich jak Ty kretynow nawet pradu na odpisywanie

 7. No tak nie opanował 70 konnego auta, o przepraszam 70 konnego szrotu.

 8. niedługo będą za stłuczkę zabierać prawko

  • I słusznie. Oby jak najprędzej. Masz oczy w pupie lub siano zamiast mózgu to autobusem. Dlatego od lutego wzrastają ceny biletów komunikacji miejskiej. Luzniej się zrobi na ulicach miasta.

 9. N…. Z… ma małego

  • z ta Ukraina to pomyłka. A temu kto pisał ten 'reportaż’ radzę lepiej zasięgnąć informacji

Z kraju

Sport