690 680 960

Spotkanie w biurze zakończone kradzieżą marynarki i laptopa (zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży laptopa i marynarki. Mężczyzna był już w przeszłości karany za podobne przestępstwo, wkrótce stanie przed sądem i odpowie za kradzież w warunkach recydywy.

Mieszkaniec Lublina zgłosił policjantom, że został okradziony we własnym biurze. Z pomieszczenia zniknęła marynarka, a także laptop, kabel do ładowarki i przenośna pamięć z bardzo ważnymi danymi.

Operacyjni ustalili, że pokrzywdzony pod koniec ubiegłego tygodnia poznał mężczyznę. Następnie zaprosił go do biura, gdzie wspólnie spożywali alkohol. Nieznajomy tak się odwdzięczył za gościnę, że go okradł. Mieszkaniec Lublina wycenił straty na kwotę ponad 1,5 tysiąca złotych.

Kryminalni z VI komisariatu zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież. Jest to 27-letni mieszkaniec miasta. Funkcjonariusze odzyskali także wszystkie skradzione przez niego przedmioty. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wkrótce 27-latek usłyszy zarzut kradzieży, a ponieważ był w przeszłości karany za podobne przestępstwo, odpowie za kradzież w warunkach recydywy. W tym przypadku kara jaka mu grozi, to nawet 7,5 roku więzienia.

(fot. Policja Lublin)

5 komentarzy

  1. Apeluję do mediów : mniej Lempart ! Nie da się tego oglądać a co dopiero słuchać

  2. Dziwię się, że głupie kobiety dają tak sobą manipulować!!! Przecież to nie chodzi o ich prawa, lecą za tą Lempart, jak ćmy do światła, a Lempart ma parcie do polityki – zyskuje rozgłos takimi działaniami, aby dostać się do sejmu.Już przecież raz kandydowala i nic z tego nie wyszło!! Jak tacy politycy będą nami rządzić, to czarno to widzę!!! Ani wiedzy, ani wykształcenia, ani kultury i prostak taki, że nie wiem co….Słoma z butów wychodzi!!!

  3. Takiej dziadowskiej marynarki za darmo bym nie chciał 0 gustu . Widać że z lumpexu na wagę

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas