Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sporo narkotyków u dwójki mieszkańców Parczewa (zdjęcia)

Parczewscy policjanci zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli od zatrzymanych także znaczną ilość gotówki na poczet przyszłej kary.

Parczewscy policjanci przed kilkoma dniami zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Kierująca nim 59-latka podróżowała wspólnie z 23-letnim pasażerem.

– W trakcie kontroli kobieta została poddana badaniu narkotestem, które dało wstępnie wynik pozytywny. Od kobiety pobrano krew do dalszych badań. Ponadto kobieta przewoziła w samochodzie narkotyki – informuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

W wynajmowanych przez nich mieszkaniach mundurowi znaleźli susz i ziela konopi innych niż włókniste oraz amfetaminę. Narkotyki ukryte były w szafce pod umywalką. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to waga 2,5 kilograma.

– Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Parczewie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz odpłatnego ich udzielania – dodaje
sierżant sztabowy Anna Borowik.

Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Policjanci zabezpieczyli od zatrzymanych także znaczną ilość gotówki na poczet przyszłej kary.

Sporo narkotyków u dwójki mieszkańców Parczewa (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

Sporo narkotyków u dwójki mieszkańców Parczewa (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

11 komentarzy

 1. Czereśniowa potwór

  Babcia na podwójnym speedzie.

 2. mexican_breakfast

  Mundurowi zabezpieczyli gotówkę na poczet przyszłej kary. Czy gotówka pochodziła z przestępstwa, np. sprzedaży narkotyków? Jesli tak, to raczej chyba powinna ulec przepadkowi. Karę ściągać z majątku sprzed przestępstwa…

 3. To i tam głupota z miasta dotarła

 4. Rodzinny interes , ale się wjebali na przypal

 5. Rodzinny interes i taka wpadka..

 6. Później zdziwienie, że jakieś postacie na drzewach widzą.

 7. chyba na poczet dziury w pałko-licji xD a po za tym co za problem przejść kontrole wystarczy nie ćpać xD

 8. Widocznie lubili się dobrze naćpiać

 9. Rodzina? Matka o syn???

 10. 59 lat. Wstyd. Nie dość, że dilowala to może jeszcze paliła. Matka roku normalnie, a patrząc na wiek to może i babcia…

Dodaj komentarz

Z kraju