690 680 960

Sporo amfetaminy w foliowym worku. Dwie osoby trafiły do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

Decyzją sądu w Białej Podlaskiej do tymczasowego aresztu trafiły dwie osoby. 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej oraz jej 33-letni znajomy, podejrzani są o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych.

W miniony poniedziałek bialscy policjanci weszli na teren jednej z posesji zajmowanej przez 44-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej. Z informacji policjantów wynikało, że kobieta posiadać może znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania mundurowi natrafili na białą substancję w foliowym worku. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 700 porcji dealerskich tych narkotyków. 44-latka zatrzymana została do wyjaśnienia.

W toku dalszych czynności, kryminalni zatrzymali 33-latka z gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna jest podejrzewany o przekazanie kobiecie amfetaminy. Policjanci ustalili, że mężczyzna podejrzany jest również o udzielanie narkotyków oraz kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu.

W minioną środę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec obydwojga zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. Brzydka ona, brzydki on, a taka ładna miłość… Pomijając to, co ich łączy, może ktoś mądry skojarzy miejsca, ludzi, i szlak, ktory prowadzi ze wschodu. Kobiety lubią się chwalić podróżami na fejsie

  2. Dobrze że jest równouprawnienie, czekamy też na równe traktowanie w sprawie bójek kobieta-mężczyzna.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli