690 680 960

Sporo amfetaminy w foliowym worku. Dwie osoby trafiły do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

Decyzją sądu w Białej Podlaskiej do tymczasowego aresztu trafiły dwie osoby. 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej oraz jej 33-letni znajomy, podejrzani są o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych.

W miniony poniedziałek bialscy policjanci weszli na teren jednej z posesji zajmowanej przez 44-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej. Z informacji policjantów wynikało, że kobieta posiadać może znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania mundurowi natrafili na białą substancję w foliowym worku. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 700 porcji dealerskich tych narkotyków. 44-latka zatrzymana została do wyjaśnienia.

W toku dalszych czynności, kryminalni zatrzymali 33-latka z gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna jest podejrzewany o przekazanie kobiecie amfetaminy. Policjanci ustalili, że mężczyzna podejrzany jest również o udzielanie narkotyków oraz kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu.

W minioną środę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec obydwojga zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. Brzydka ona, brzydki on, a taka ładna miłość… Pomijając to, co ich łączy, może ktoś mądry skojarzy miejsca, ludzi, i szlak, ktory prowadzi ze wschodu. Kobiety lubią się chwalić podróżami na fejsie

  2. Dobrze że jest równouprawnienie, czekamy też na równe traktowanie w sprawie bójek kobieta-mężczyzna.

Kursy walut

  • USD 4.1903zł -1.17%
  • GBP 5.2543zł -0.31%
  • EUR 4.5148zł -0.36%
  • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas