Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Spore problemy pasażerów audi (zdjęcia)

Policjanci z parczewskiego ruchu drogowego zatrzymali dwóch pasażerów audi. Powodem były znalezione przy nich narkotyki. 19 i 22-latek nie spodziewali się, że policjanci znajdą przewożone narkotyki podczas kontroli drogowej.

Policjanci Ruchu Drogowego wieczorem w miejscowości Tyśmienica gm. Parczew zatrzymali do kontroli samochód marki Audi. Kierowca pojazdu był trzeźwy, za to podczas kontroli uwagę funkcjonariuszy zwrócili dwaj pasażerowie.

Policjanci ujawnili przy nich narkotyki. 19 i 22 latek zostali zatrzymani. Podczas dalszych czynności już w miejscu ich zamieszkania funkcjonariusze ujawnli susz roślinny. Łącznie zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany i prawie 25 gramów haszyszu.

Po zarzutach zostali doprowadzeni do Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim, który zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa podejrzanym może grozić kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Spore problemy pasażerów audi (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

10 komentarzy

  1. Co da zamknięcie ich na te 3miechy .?
    Nierozumiem jaki ma to cel.

  2. Nikomu nic nie zrobili posiadali tylko maryśkę i grozi im do 10 lat haha

  3. złapta lepiej tego z Gdyni, tego ze Szczecina, tego z …

  4. Zwykle wiejskie parchy ,tego na wsiach pełno

  5. 10 deka maryśki , dajcie spokój . i Już zamknęli na 3 miechy czyli mikołaj i święta godne w pace . Dajcie spokój za parę deka maryśki . Może tusek jaką amnestię zarządzi w tym tylko nadzieja bo ucisk jest straszny. a więzienia przepełnione jak te lokale wyborcze tydzień temu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo