Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Sobotni grill zakończył się tragicznie w skutkach. Mężczyzna zginął porażony prądem

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który po zakończeniu grillowania, został porażony prądem. Zdarzenie miało miejsce, gdy mężczyzna zwijał przedłużacz.

Do zdarzenia doszło w sobotę w kilka minut po godz. 19:00 w miejscowości Kolembrody w gminie Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim. Mężczyzna został tam porażony prądem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, na jednej z posesji zorganizowano grilla. Po jego zakończeniu mężczyzna przystąpił do sprzątania. W trakcie zwijania przewodu elektrycznego został porażony prądem.

Pomimo natychmiast udzielonej pomocy i podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci cały czas wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne)

28 komentarzy

 1. A na ch..potrzebny był mu prąd przy grillowaniu?

  • Bo to elektryczny grill był ? W Lublinie chyba takie ultra nowoczesne technologie nie dotarły. Jak widać najlepiej wychodzi Wam klęczenie na kolanach przed Żydowskim Panem.

   • Wolę przed jak to określiłeś „żydowskim panem” niż przed tymi kolorowymi „uśmiechniętymi imbecylami z zachodu…. niejeden już zbawiał świat swoim postępem i … zdechł na śmietniku historii razem ze swoją innowacyjnością… Idź lepiej sprawdź czy ci się kiełba nie przyjarała.

    • Tera „wtw” na furmankę, szkapinę do dyszla i do europy wio. Bo po co te innowacje ?

     ps. internet se odłącz i komórkę wywal, bo się zakazisz nowinkami.

     • herbatka z prądem

      konsekwentnie to ty wyjdź ze swojej ziemianki to zobaczysz że świat poszedł do przodu a ty zostałeś w swojej ziemiance w porwanych kalesonach i świadomością sprzed kilku tysięcy lat

   • Idż wybrędzuj koledze z warszawsi

  • A telefon gdzie naładujesz?

   • No tak, chyba masz rację. Bez pejsbuka chłopak by wpadł w depresję paranoidalną.

  • A jakie to ma znaczenie??? Równie dobrze to się mogło wydarzyć w innej sytuacji…

 2. Nie ma znaczenia do czego był mu potrzebny prąd przy grilowaniu .Niestety ale mało kto przestrzega podstawowej zasady przy „zabawie ” z przedłużaczami elektrycznymi i np.ludzie zwijają albo rozwijają taki kabel ,kiedy jest właczony do prądu .Tymczasem podstawowa zasada bezpieczeństwa mówi że najpierw odłacz a potem zwijaj albo rozwijaj …moja małżonka robi dokladnie tak samo ,zawsze zwija przedlużacz do kosiarki który jest podłaczony do prądu ,proszę ,tłumacze kobieto najpierw odłącz potem zwijaj ,bo kiedyś kabel bedzie przetarty i tragedia gotowa …groch o scianę ,ale przynajmniej wymogłem na niej zeby kosiła w rekawiczkach

 3. Nigdy nie zwijamy przedłużacza podpiętego do sieci! Taka prosta zasada, wpajana od dawna, odkąd zacząłem zarabiać jakieś pieniądze, a miałem kilkanaście lat. Nie chciało mu się zrobić kilku kroków, to pójdzie do piachu. Tu jest lekcja dla wszystkich. Ja odrobiłem zadanie już dawno

  • Zwłaszcza po pijaku, po deszczu i po zmroku

  • racja, ale lepiej rozwiń dokładnie dlaczego bo niektórzy nadal nie rozumieją

   • Pabloo(oryginał)

    Zacznijmy od tego skąd się bierze węgiel, albo wiatr. Ewentualnie jak o się stało że słońce „świeci”….itd itd – i dlatego teraz masz na sobie ciemny garnitur, szef na klacie oraz drewnianą jesionkę.

  • Facet był może po gimnazjum.

 4. Redakcjo, po co tyle reklam ?!!!

 5. no bez przesady, ale nie poraził go prąd podczas grilla, tylko podczas zwijania kabla.
  jakby podłączał komórkę do ładowania podczas srania, to byście napisali, że wypróżnianie go zabiło?

 6. albo wyrwalo sie gniazdo , albo przetarta izolacja i mokro po deszczu moglo byc.

 7. I wychodzi że moja miała jednak rację mówiąc że grill jest niezdrowy.

 8. przedawkował z musztardą

 9. LUDZIE OGARNIJCIE SIE !! ZGINĄŁ NASZ KOLEGA, PRZYJACIEL, BRAT, KUZYN, !!!! STAŁA SIE STRASZNA TRAGEDIA… ZAMIAST WYPISYWAĆ GŁUPOTY POMÓDLCIE SIE !!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo