W sobotę w Puławach odbędzie się II Gala MMA. Mamy dla Was wejściówki

W sobotę 22 kwietnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach odbędzie się druga już edycja Gali MMA. Rywalizować ze sobą będą m.in. zawodnicy z Puław.

Sobotnią Galę Mieszanych Sztuk Walki poprowadzi Andrzej Supron, wicemistrz olimpijski w zapasach klasycznych. Z kolei sędzią będzie znany min. z KSW i UFC Piotr Michalak. Całość organizuje Federacja MCF, konfrontująca zawodników chcących zapewnić sobie miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, czy Europy – MCF – Madness Cage Fighting.

Organizatorzy zaplanowali 7 pojedynków, w których zmierzą się zawodnicy z Puław. Nie zabraknie też znanych z ringów zawodników z Łęcznej, Włodawy, Lublina, czy też z Krakowa, Mińska Mazowieckiego i Warszawy. Zaplanowano również dwa pojedynki, gdzie naprzeciw siebie staną kobiety.

Gala odbędzie się w najbliższą sobotę w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Wojska Polskiego w Puławach. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli już w piątek przyjść na oficjalne ważenie zawodników, którzy zmierzą się w rywalizacji. Dodatkową atrakcją ma być sceniczny występ rapera Jurasa z grupy Pokój z Widokiem na Wojnę.

Bilety cały czas są w sprzedaży. Będą też dostępne również w dniu gali od godz.16.00 przy wejściu do hali sportowej. Dla naszych czytelników mamy cztery pojedyncze zaproszenia na sobotnią Galę MMA. Aby zdobyć wejściówkę należy do godziny 20 przesłać do nas maila. W tytule wiadomości należy wpisać „Gala Puławy”. Wejściówkę otrzyma 1,5,10 i 15 osoba. Laureaci od razu otrzymają informację zwrotną ze szczegółami odbioru wejściówek.

40

41

(fot. nadesłane)
2017-04-20 18:00:33

Zobacz również

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie