690 680 960

„Słychać płacz, woda zalewa mieszkanie”. Małe dzieci pod opieką nietrzeźwych rodziców

Wczoraj w Biłgoraju doszło do zalania jednego z mieszkań. Jak się okazało lokatorzy, którzy przyczynili się do zdarzenia byli nietrzeźwi, co więcej mieli pod opieką dwójkę małych dzieci.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na jednym z osiedli w Biłgoraju. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że z mieszkania dobiega płacz dzieci i leje się woda, która zalewa mieszkanie na niższej kondygnacji. Co więcej, osoba zgłaszająca przekazała, że rodzice dzieci mogą być nietrzeźwi.

Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Zastali 38-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę oraz dwoje dzieci w wieku 2,5 lat i 1 roku. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że rodzice byli nietrzeźwi, kobieta miała w organizmie ponad 1 promil alkoholu, a mężczyzna prawie 2,5 promila.

Co więcej, rodzice dzieci zalali mieszkanie znajdujące się poniżej tłumacząc, że nie zauważyli cieknącej wody. Dzieci trafiły pod opiekę dalszej rodziny. Teraz mundurowi ustalają, czy rodzice swoim zachowaniem narazili dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie został poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

(fot. pixabay.com)

5 komentarzy

  1. Oj, raban o wodę. Było 1000+ więc trzeba było zużyć do końca miesiąca.

  2. Jak nie będzie państwo kontrolować 500+ , to będzie co raz gorzej, dostali na dzieci pieniądze rodzice , nie dzieci.

  3. Akurat wczoraj była wypłata świadczenia po 500,to co się dziwić.Jeszcze przez tydzień będą chlać.

  4. Piją pełowce z żalu że przegrali a później płacz.

  5. to co nie brali 500+ ? kolejny przykład na co poszło i na kogo głosowali a akurat nie jestem za PO ale ,żaden PISuar tego nie zrozumie tak samo okradaja Polskę jak za POprzedników żadna różnica . a czy przegrali ? no nie wiem niewiele wygrali PISuary , przybywa niezadowolonych

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas