690 680 960

Sławatycze: Luksusowy lexus za 600 tys. zł nie przejechał przez granicę

W piątek na przejściu granicznym w Sławatyczach funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili pojazd pochodzący z przestępstwa. Lexus o wartości około 600 tys. złotych został zabezpieczony, a kierowca zatrzymany.

W piątek na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach, na kierunku wjazdowym, funkcjonariusze NOSG zatrzymali 60-letniego obywatela Rosji.

– Podróżny usiłował wjechać do Polski, samochodem marki Lexus LX 570 z 2016 roku o szacunkowej wartości około 600 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż przedstawiony do kontroli dowód rejestracyjny pojazdu został podrobiony, a w toku dalszych czynności stwierdzono ingerencję w oznaczenia identyfikacyjne pojazdu. Do sprawy zatrzymano kierowcę pojazdu, zaś samochód został zabezpieczony – informuje ppor. Dariusz SIENICKI rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy i podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 8 mln zł.

unnamed (3)

2017-06-02 12:34:35
(fot. NOSG)

3 komentarze

  1. Chyba Rusek nie wiedział że ma auto przerabiane i przyjechał na zakupy do PL,ale czujna SG wyłapała go z morza innych inaczej.Swoją drogą w Rosji to takich szczepów jest mnogo,darmo się nie mówi że na wschodzie wszystko ginie

  2. Skąd oni tę cenę wzięli? W PL nie do kupienia, więc nie można porównać, ale w US kosztuje $90-100k, a w Niemczech opcja full wypas 2017 jest do kupienia za €130k, więc nadal mniej niż podana kwota. No chyba że to wersja pancerna, wtedy faktycznie nowy kosztuje w przeliczeniu 700 tys. zł.

  3. Ale znawca hehe pancerna wersja w starej budzie zaczyna się od 600 tys a taki Lexus to najlepszy SUV nieporównywalnie lepszy od konkurencji najdroższy ale najlepszy Tez chce teraz takiego kupić bo miałem poprzedni model i jest the best

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin