690 680 960

Skręcała w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Mercedes zderzył się z hondą (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i al. Kompozytorów Polskich. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15 na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i honda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mercedesem kobieta jechała ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Na skrzyżowaniu wykonywała manewr skrętu w lewo, w al. Kompozytorów Polskich. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy hondy. który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Klasyka w tym miejscu, z naprzeciwka są 2 pasy, zazwyczaj jeden pas się korkuje, Ci z naprzeciwka robią przerwę, nieświadoma ofiara przejeżdża i zapomina że przed przejściem jest jeszcze jeden pas a tam jadą spokojnie 50 km/h i dzwon gotowy.

 2. Ok już poprawnie.

 3. Dokładnie tak to wyglądało, stałem kilka samochodów wcześniej w kierunku pod górę kompozytorów i widziałem, facet z lewego pasa nie mogąc wjechać dalej na skrzyżowanie, bo nie było gdzie, wpuścił babkę żeby skręcała w swoją lewo pod górę w kompozytorów a drugi jechał dosyć szybko północną na prosto swoim prawym pasem i wjechała babeczka prosto pod niego i się stuknęli. Szkoda bo dwa ładne autka a teraz mają problem!!!

  • jest ogromna różnica między „przepuszczam Cię” a „nie mam jak opuścić skrzyżowania, to na nie nie wjeżdżam”.
   taka kultura jazdy w narodzie, że jak się nie wpakował w korku na środek skrzyżowania, to już kto inny ma prawo to miejsce zająć.

 4. LU i wszystko jasne

 5. Kraszan Bhamaradżanga

  Ładna taka Mercedesa.

 6. słabo jeździć z LU na samochodzie, LLE albo LUB lepiej wygląda

 7. Wiadomo lubelaki cebulaki nie potrafią jeździć!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli