690 680 960

Skręcała volkswagenem w lewo, doprowadziła do zderzenia z motocyklistą

W minioną sobotę w Aleksandrowie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15 w Aleksandrowie w powiecie biłgorajskim. Kierująca volkswagenem 18-latka, podczas manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliści jadącemu z naprzeciwka. W wyniku tego 17-latek uderzył jednośladem w pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierująca volkswagenem była trzeźwa.

Jak się okazało 17-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami silnikowymi, a pojazd, którym się poruszał, nie był zarejestrowany. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

68-127296

2018-05-28 17:09:14
(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. Pewnie jechał ze dwieście że go nie widziała. Bo jak wynika z opinii „znafców z tego forum” motocykliści których nie zauważą kierujący puszkami zawsze jadą 200 km/h.

  • Nieważne jest to czy jechał 200 km/h, cz może tylko 199 km/h. Tutaj istotne jest tylko to, że nie miał uprawnień do obsługi tego sprzętu, który nie ma dopuszczenia do używania go na drodze publicznej. Będzie musiał mieć dobrego adwokata żeby skończyło się to tylko na pokryciu wszystkich kosztów wraz ze swoim leczeniem.

   • 18latka za to miała uprawnienia i co z tego? Jak ślepa?

   • Za to ze niemial prawka ani zarejestrowanego motoru to mu sie oberwie a laska odpowie za spowodowanie kolizji bo pierszenstwa niemiala wiec sie tak nie wymadrzaj bo jakby ten motorem wymusil to wtedy by mial lipe

   • Crosem 200? widać matołku, że nie masz pojęcia o czym piszesz..Druga rzecz, ze nie jego wina więc odpowie tylko za brak uprawnień i za niezarejestrowany motocykl.

 2. Takim crosem jeździ się po bezdrożach, wystarczy spojrzeć na opony.

 3. To może być początek pięknej znajomości

  • persistent fire

   Tak, podobnie jak u tej parki co się na dzień dobry stuknęła łbami (bez kasków) na rowerach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska