Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcała na parking przy sklepie, ciężarówka wpadła do rowu

Na szczęście bez obrażeń u kierowcy zakończyło się wczorajsze zdarzenie w powiecie biłgorajskim. Samochód ciężarowy wpadł tam do rowu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Różaniec w gminie Tarnogród w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 863 Tarnogród – Cieszanów samochód ciężarowy wpadł do rowu. Jak nas poinformowano, kierująca samochodem osobowym kobieta skręcała na parking zlokalizowanego tuż obok sklepu. Kierowca ciężarówki nie chcąc uderzyć w pojazd, zjechał na pobocze. W wyniku tego zestaw zsunął się do rowu i przewrócił na bok. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

60

61

(fot. nadesłane – Adam – DZIĘKUJEMY!)
2017-12-05 17:46:39

12 komentarzy

 1. Piękna postawa zawodowego kierowcy. Nie każdy człowiek staje się prostakiem i nikczemnikiem za kierownicą.

  • Według mnie niedoprecyzowana informacja, ale domyślam się że oba pojazdy jechały w jednym kierunku, a pojazd ciężarowy nie zachował bezpiecznej odległości? więc nie miał wyboru i nie widzę w tym żadnego bohaterstwa.

   • zauważ że za kierownicą siedziała kobieta (nie obrażając płci „ponoć” pięknej) i sygnał do skrętu w lewo mógł zostać zasygnalizowany w ostatniej chwili i raptownie zaczęła hamować, a zatrzymać 42t na drodze oblodzonej to jednak graniczy z cudem.

    • Marian Kowalski-ipptv

     i co to zmienia czy kobieta, czy może miała zawał itp. Jechał za nią i nie przewidział, że skoro jest sklep to pojazd przed nim prawdopodobnie może tam skręcać? Czytać drogi za grosz nie potrafił i jeszcze koszta firmie narobił kładąc zestaw w rów! Brak odpowiedniej odległości i zero mózgu o rozumie już nie wspomnę!

     • Jechałeś kiedyś za babą? Jakie sygnalizowanie, gwałtownie na hamulec i potem kierunek. Wyjątki są rzadkością.

 2. mlodosc niewiecznosc

  no ale za to jakie straty, pewnie taniej by wyszlo gdyby zatrzymal sie na tej osobowce… i mysle ze nikogo by nie zabil

  • nie myśl więcej

  • Ty kolego raczej nie myślisz. Zadaj sobie pytanie: co by było gdyby w osobówce było 5 osób, a kierowca ciężarówki by w osobówkę wjechał? Kierowca popełnił błąd wcześniej, niezachowując odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu i tyle.

 3. albo Bimmerem on pewnie by odjechał i zostawił powolniaka

 4. Rafał Słowikowski

  Trzeba mieć jaja
  https://youtu.be/UM21sOgZcyQ

  • Często dzieje się też tak że osobowka za wszelką cenę wyprzedza ciężarówkę i za chwilę skręca i jak duży ma zahamowac? O trzymaniu odległości nie wspomnę . To tak ku przestrodze tym co chcą pospieszyć pięć sekund

   • Rafał Słowikowski

    Taki manewr to nic innego jak wymuszenie!
    Niestety u nas przyjęło się ze ten co przywalił w kufer jest winny.
    Szerokości!

Z kraju