Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, wjechał wprost pod mercedesa. Są utrudnienia na ważnej drodze regionu (zdjęcia)

Służby ratunkowe pracują w miejscu zderzenia dwóch aut na drodze wojewódzkiej nr 835. Autami podróżowały łącznie trzy osoby. Wstępnie nikt nie doznał obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w czwartek kilka minut po godzinie 12 w miejscowości Księżpol w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835, na odcinku między Biłgorajem a Tarnogrodem, zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i mercedes. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Biłgoraja i Księżpola oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący fiatem mężczyzna poruszał się od strony Biłgoraja. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w drogę powiatową prowadzącą do Łukowej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu mercedesowi, którego kierowca nadjeżdżał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Autami podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich uskarżała się na ból, jednak na razie nie chciała pomocy medycznej. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

2 komentarze

  1. I co baranowi po pierwszeństwie teraz. Blacharz mu nalepi nalepkę: „Miał pierwszeństwo”… Tak trudno chwilę zaczekać? Tego co skręcał to słońce mogło oślepić, zawał mógł mieć albo awarie hamulca. Mógł się upewnić, że kierowca mu ustępuje a nie jechać bo ma pierwszeństwo.

Dodaj komentarz

Z kraju