690 680 960

Skręcał w lewo, nie zauważył jadącego z naprzeciwka auta. BMW zderzyło się z oplem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się dzisiaj na drodze serwisowej na wjeździe do Lublina. Wstępną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w Elizówce koło Lublina. Na drodze serwisowej prowadzącej wzdłuż trasy do Lubartowa zderzyły się dwa samochody: BMW i opel. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący BMW mężczyzna jechał od strony Lublina. Wykonywał manewr skrętu w lewo, na teren posesji. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jak nam przekazano, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Przez ponad godzinę droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. tak się niestety jeździ

  Nie zauważył jadącego z naprzeciwka samochodu.
  Gdyby potrącił pieszego na PDP to oczywiście byłaby wina zmiany przepisów, byłyby pytania o elementy odblaskowe u pieszego, pytania czy pieszy miał na głowie słuchawki i kaptur, a na końcu stwierdzenie, że cmentarze są pełne tych, co mieli pierwszeństwo.
  A prawda jest taka, że coraz więcej mamy za kierownicą potencjalnych bandytów, którzy utwierdzają się w przekonaniu, że mający pierwszeństwo powinien bardziej uważać bo… i znowu temat z przepisami, odblaskami, cmentarzami…

 2. Widać na fotce tego od bmw że chyba z wraźenia to moszna wiatrem się napełniła , bo strasznie szeroko w rozkroku stoi????

 3. W tych bmw to jakaś upośledzona nacja jeździ

 4. wczoraj pisałemże prowadzacy BMW nie używaja kierunkowskazów, nie hamują, a dzis dodam jeszcze że nie ustepują pierwszeństwa……………………

 5. Warto dodać, że tam na drodze jest ograniczenie do 30 km/h a kierowca opla poruszał się ze znacznie większą prędkością, ponadto z wyłączonymi światłami…

 6. Wczoraj pisałem że bmw ma zawsze pierwszeństwo i potwierdziła się teza.

 7. pewnie BEEMIARZ chciał skręcić bez migacza, gdyby miał migacz włączony, na pewno Pan kierowca z opla przepuściłby BEEMIARZ i kolizji by nie było

 8. Kolejny burakowóz wycofany z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas