690 680 960

Skręcał w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia z renaultem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się rano na ul Mełgiewskiej w Lublinie. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9 na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Frezerów zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą mężczyzna jechał ul. Mełgiewską od strony obwodnicy. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Frezerów. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy renaulta, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń ciała i opatrzono je na miejscu. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Magda)

15 komentarzy

 1. burak w taxi i zderzenie gotowe !

  • Byle to jeszcze normalne taxi było…

  • To nie taxi tylko pseudoprzewozy z wynajętymi w charakterze parobków wozakami „z bożej łaski”. Prawdziwa taxi to kierowca z własnym samochodem, własną licencją na własnej działalności gospodarczej – inne przypadki to tylko marne podróbki

 2. Chciałbym zwrócić uwagę redakcji na takie sformuowania w tekście jak np. „kierujący toyotą mężczyzna”….. i właśnie haczyk tkwi w tym sformuowaniu „mężczyzna”. Może owa osoba wygladała na mężczyznę, ale psychologicznie mogła identyfijkować się z inną płcią inną płeć z którą się identyfikowała. Nie wszystko złoto co się świeci. Na przyszłoś sugerowałbym uzycie słowa podmiotu „osoba”. które jest płciowo neutralne. I zobacie jak brzmiałby wcześniej cytowany fragment: :”kierująca toyotą osoba”. no i co? pasi?

 3. I kolejny bolcik

 4. Osobo poszkodowani z bolta powinna być zadowolona – zapłaciła 3 złote mniej niż w taxi i może dostać od bolta 10 zł zniżki na następne przejazdy.

 5. mijasz Gospodarczą, noga w podłodze

  skąd my to znamy…

 6. każdy chce na lubelskiej ukrainie jakoś przeżyć żeby na chleb zarobić

 7. LU i wszystko jasne

 8. Wolę z trzeżwym Boltem stuczkę ,jak z pijanym wąsaczem co ma na siebie licencję ,taksometr talizman praworządnych ,czołówkę.HAha

 9. Na trzech zdjęciach widać wyraźnie, że to droga jedno kierunkowa. Co więc robił kierowca Renaulta pod prąd?

 10. Blachy w tej toyocie niczym z Fiata Uno

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina