Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał motorowerem na stację paliw, zderzył się z BMW. Kierujący jednośladem zginął na miejscu (zdjęcia)

Jak już dzisiaj informowaliśmy, w Werbkowicach w piątek rano doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje mężczyzna kierujący motorowerem.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 10 na drodze krajowej nr 74 w Werbkowicach w powiece hrubieszowskim. Na trasie Zamość – Hrubieszów zderzył się dwa pojazdy – motorower oraz auto osobowe. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-latek kierujący motorowerem wykonując manewr skrętu w lewo na teren stacji paliw, wymusił pierwszeństwo 30-latkowi kierującemu samochodem marki BMW. W wyniku tego zderzenia, pomimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej, motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Kierowca BMW był trzeźwy. Ciało 78-letniego mężczyzny zostało przekazane do zakładu medycyny sadowej, celem przeprowadzenia sekcji. Oba pojazdy zostały zabezpieczone, celem przeprowadzenia dalszych badań przez biegłego z zakresu ruchu drogowego. Szczegółowe przyczyny wypadku będą ustalane w prowadzonym w tej sprawie śledztwie.

Skręcał motorowerem na stację paliw, zderzył się z BMW. Kierujący jednośladem zginął na miejscu (zdjęcia)

(fot. Policja Hrubieszów)

3 komentarze

  1. Stare dziady powinny pieszo chodziç

    • Całe nieszczęście w tym nieszczęściu było to że to było BMW . Innym autem by tak nie zapitalał , a napewno by wyhamował .

  2. A 30 latek też nie dostosował się do znaku ograniczenia prędkości i nie wyhamował albo przyśpieszył,ale to osądzę dopiero ja będzie komplet dokumemtacji.

Z kraju

Sport